Дозволувате ли сеир на ваша сметка?

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Дозволувам се разбира, па тој што не прифаќа значи не се прифаќа себе си т.е. си има проблем, не ми пречи само ако е до дозволеното кој секој нормален знае до каде е и до онаа граница каде веќе се чувствувам неугодно и посрамено на пример.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Охоо, па нормално дека дозволувам, Како што јас фаќам сеир на сметка на другите, така и јас дозволувам. Реципроцитет, нели?
Всушност, поинтересно ми е кога ми фаќаат сеир, и самата се вклучувам секогаш во тоа, излегуваат на крај интересни заебанции. Фаќам сеир најчесто на глупоста и на необразованоста на луѓето, а на несреќи, телесни деформитети, загуби, никогаш. Значи, кој си заслужува, си го добива.
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Искрено да кажам ако имам пари како чера што се деси на ЛовенДом(струмица), седаме имав 2000 ден од мене пеиење јадење за другар не жалам пари .. колку и да испије ни дојде сметка 4000 и ги дадов сите 2300 што ги имав сите за помин убаво и поубаво здравје од тоа што си поминавме , искрено за друштво не жалам пари ако се има нека се јаде пие ...
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Да дозволувам нормално со граница, затоа што и јас коа реметам реметам со граница :) да не преоѓа во вреѓање... значи дозволувам ремет :)
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Na moja smetka nekoj da se zaebava?...nema sansi odma se tepam...nikoj ne smee so mene da se zaebava...Nemoj ni da pomislite da me zaebavate ne znaete kolku luge ispotepav za Prvi April...mame ebav sekoj vtor aprilili...more koa sum fatil sve da rogam da ubivam...
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Na moja smetka nekoj da se zaebava?...nema sansi odma se tepam...nikoj ne smee so mene da se zaebava...Nemoj ni da pomislite da me zaebavate ne znaete kolku luge ispotepav za Prvi April...mame ebav sekoj vtor aprilili...more koa sum fatil sve da rogam da ubivam...
WOOoOoW Излезе ни тепач ...
Не се нервирај многу тепачу .. :pos2::pos2:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Na moja smetka nekoj da se zaebava?...nema sansi odma se tepam...nikoj ne smee so mene da se zaebava...Nemoj ni da pomislite da me zaebavate ne znaete kolku luge ispotepav za Prvi April...mame ebav sekoj vtor aprilili...more koa sum fatil sve da rogam da ubivam...
ХАХАХАХА

WOOoOoW Излезе ни тепач ...
Не се нервирај многу тепачу .. :pos2::pos2:
Борчеее полека има тепач не го чепкај не му викај да не се нервира да не си следен. ХАХА

Он Топик: Дозволувам ама да се има граница, а не како некои кога ќе почнат да тресат секакви ствари. И да почне некој да забегува не покажувам дека се нервирам ама знам дека следен пат кога ќе сака да дојде во друштво со мене нема да може. Нејќам да идам да се тепам "лошо е по здравје" :pos:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Не се чувствувам компетентен да пишувам на оваа тема :tv:....
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
239
Поени од реакции
5
Да зашо да не х) и јас се заебавам... нормално со граница.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
да...се додека сеирот не прејде во големо задевање....на сеирџии враќам со сеир, бидејки јас не се лутам, го очекувам и од нив истото...
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.715
Поени од реакции
11.144
Ихаа никогаш не сум се пожалил, па како тогаш да пукам сеир и на другите ако не почнам прво од себе :)
 

Son.Of.Macedon

Македонист
Член од
28 јули 2008
Мислења
107
Поени од реакции
1
зошто да не... имам нерви да трпам провокации и се друго .. не како што велат се си има граница .. па и јас знам да се нашалам на не4ија сметка така да ... оки е според мене .. :helou:
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Зависи од расположење,од приликата(ситуацијата) и од луѓето.
И од начинот.
Ако е начинот идиотски и кретенски, тогаш то во превод ми е понижување и исмејување. Ако има добронамерен хумор, у реду, и јас сама ќе се смеам.
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
ејјјјј дозволувам како не...повеќето од времето јас сам себеси се реметам (ако не друго барем се исмееме)...
Иначе кога веќе дозволувам сеир ма моја сметка го очекувам тоа и од другите што се покрај мене
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Да, секогаш сум расположен да се шалам и на моја и на туѓа сметка само да нема претерување и да не преминат сеирот и шегите во навреди!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom