Добивка

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
^ Ми се свиѓа што си намалил со уплатите :)
Хехе.....не ми оди никако со поголеми уплати....
Како против мене да играа...а ја силев работата за инает обратно излегуваа....:mad:
Овие 6,7 месеци имав доста добри викенди(речиси секој викенд добитен)....,солидни добивки,сите беа со помала уплата(просек по 40-60 евра ќар во недела),арно ама ќе ебев работа,и ќе сјачав со уплата,имав неколку големи минуси во две,три кола....(со поголеми уплати)....и џабе се,исти курац....врти сучи никако да сум во некој пристоен ќар....
Заклучок,мора дисциплина....ризикот е преголем ако играш со големи уплати....(освен ако тие пари не ти се чист ќар од кладилница и да играш со нивни пари,но сепак тоа се твои пари)....
Секој со среќата....:D
 

Tемјан

the Kingslayer
Член од
19 мај 2011
Мислења
691
Поени од реакции
1.141
Midtjylland 1 - 1 Nordsjaelland - X за 2,8 коеф.
Солидна добивка. :)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.959
Поени од реакции
84.395
I wish :(

Сликава ја најдов на ФБ постирана кога Барса водеше 3-0 со текст дека на некој му фали уште еден гол на Барса за да заработи дебело (на англиска страна ја најдов) и после неколку минути одоздола гледаш коментари "HE FUCKING DONE IT " :vozbud:
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.208
Поени од реакции
8.012
I wish :(

Сликава ја најдов на ФБ постирана кога Барса водеше 3-0 со текст дека на некој му фали уште еден гол на Барса за да заработи дебело (на англиска страна ја најдов) и после неколку минути одоздола гледаш коментари "HE FUCKING DONE IT " :vozbud:
Цел ден се врти сликава по интернет. Некој убаво си се опарил.
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
да да се опарил како да не, така се погодуваат 4 утакмици точен рез, абе другарчиња уште не ги знаете можностите на фотошоп а
--- надополнето: 13 март 2013 во 23:05 ---
да да се опарил како да не, така се погодуваат 4 утакмици точен рез, абе другарчиња уште не ги знаете можностите на фотошоп а
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.710
Поени од реакции
6.647
да да се опарил како да не, така се погодуваат 4 утакмици точен рез, абе другарчиња уште не ги знаете можностите на фотошоп а
--- надополнето: 13 март 2013 во 23:05 ---
да да се опарил како да не, така се погодуваат 4 утакмици точен рез, абе другарчиња уште не ги знаете можностите на фотошоп а
Абе ги знам како не, баш во моментов работам со него :P Ама од пуста желба да фатиш поголема пара на кладилница, па ќе поверуваш во се и сешто :D
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Добро е и вчера и денес добитен.
Вчера Барса иде понатаму на 1100=2400
Денес Арсенал 2 и Малага иде понатаму на 100=3420
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.609
Поени од реакции
62.714
И ја погодив точен резултат на двата меча со 10.000 уплата... ме мрзи да ги сликам ливчињата...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom