Добивка

Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Ова ми беше прво онлајн кладење во животов , не знам дали е почетничка среќа ама се' погодив.Прегледај го приврзокот 81633 :)

Честитки за погодоците, но како ти успеа да се кладиш на NBA во Bet-at-home? Тоа е најлоша кладилница за кладење на NBA, работат со 1.85 - 1,85 маргина и имаат беден избор за кладење на NBA. Ако сакаш да се кладиш на NBA тогаш оди Pinnacle или ако играш врзани талони тогаш на William Hill.
 
R

Rigel Kent

Гостин
Честитки за погодоците, но како ти успеа да се кладиш на NBA во Bet-at-home? Тоа е најлоша кладилница за кладење на NBA, работат со 1.85 - 1,85 маргина и имаат беден избор за кладење на NBA. Ако сакаш да се кладиш на NBA тогаш оди Pinnacle или ако играш врзани талони тогаш на William Hill.
Не знам какви услови има на другите онлајн кладилници , јас сум само на оваа регистриран . Инаку извлеков добри коефициенти благодарејќи што типував во моментите кога противничкиот тим имаше 2 поени предност па коефициентот нагло се зголемуваше. А кои дополнителни можности ги има во William Hill , да се регистрирам и таму?
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Не знам какви услови има на другите онлајн кладилници , јас сум само на оваа регистриран . Инаку извлеков добри коефициенти благодарејќи што типував во моментите кога противничкиот тим имаше 2 поени предност па коефициентот нагло се зголемуваше. А кои дополнителни можности ги има во William Hill , да се регистрирам и таму?

Прво и најважно коефициентите на НБА ти се 1.91 - 1.91 наместо 1.85 - 1.85. Тоа е огромна разлика. Потоа имаш опции за купување на кошеви, кладби на играчи..

Коефициентите во живо ти се деривати на коефициентите од пред почетокот на мечот. Тоа значи дека коефициентите што ги доби во живо на Bet-at-home се повторно полоши од коефициентите во живо за истите настани што ќе ги добиеше на некоја друга кладилница. Bet-at-home си има свои предности. Има огромен избор во фудбал и ракомет, дава во понудата челенџери тенис, но од друга страна има многу лоши коефициенти, помеѓу најниските на пазарот, а за кошарка е можеби и најлоша воопшто.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom