Дневна доза сеир!

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Шо му фали бе на Бокица? Сеа и Цецка ќе ви ја донесе....шо уште сакате од чоекот? Да се соблече гол? Да ја покаже да машка снага? Тоа витко тело? Да ви игра чочек у танга и тоа на сред доручек со цело семејство? малиот е љепотиц на пиц!:vozbud: :vozbud:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
не сте здрави, ме здоболе меот од смеење. ебате сликиве се закон
 

Go2bed

Vasilij Zajcev
Член од
2 март 2005
Мислења
972
Поени од реакции
13
TpH_Bo_OkO напиша:

Пар два збора?:pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
слушај..сликава да не ти од твоја приватна колекција :pos2::pos2::pos2:..многу ми е боки "отпуштен" на сликава......:love2::love2:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Go2bed напиша:
слушај..сликава да не ти од твоја приватна колекција :pos2::pos2::pos2:..многу ми е боки отпуштен на сликава......:love2::love2:
Дури и куренцето му се отцртува :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
dubai1.jpg
dubai2.jpg

Абе ај добро хотелот, ќе го праат шо ќе го праат, разбирам. Ама дека Дубаи се наоѓа во Индија е тоа никако да разберам.

Изглеа дечкиве од motika.com.mk со врски ваделе оценки по географија. Абе Дубаи да не знаат кај е.... ја знам дека Дубаи се наоѓа во Соединетите Арабски Емирати. :)
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Ете од каде им името за сајтот:vozbud: :vozbud: :pos2:

Па дообро погреш'о човека...

А неможам да пробијам зашто до ВЕСТИ имаат стаено знак на намигање( ;) ) тоа на некој шмекерски начин го мислат изглеа...
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.680
Поени од реакции
4.803
Mi se zgadi zivot ... od ovoj mame mu e.am
 

Go2bed

Vasilij Zajcev
Член од
2 март 2005
Мислења
972
Поени од реакции
13
сум видел во животот антипатични луѓе,ама ова е стварно страшно.абе овој не личи на човек овој е ИЗРОД.па него ни мајка му ни татко му не го сакаат
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Go2bed напиша:
сум видел во животот антипатични луѓе,ама ова е стварно страшно.абе овој не личи на човек овој е ИЗРОД.па него ни мајка му ни татко му не го сакаат
Мајка му е нонстоп у црно бела комбинација со бакшиш виме а татко му го експлоатираат за о'рање ув њиву...а како мал Бокица скапал у „специјална паралелка“ He's a very "special" gay....I mean boy :toe:
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
TpH_Bo_OkO напиша:
Мајка му е нонстоп у црно бела комбинација со бакшиш виме а татко му го експлоатираат за о'рање ув њиву...а како мал Бокица скапал у „специјална паралелка“ He's a very "special" gay....I mean boy :toe:
Татко му мислам дека е некој предузимач кој има побајаги пари, со помош на кои Бокица во средно со неидење на часови од негови лични ангажмани успеа да заврши навремено, него единствено за што ја поштувам Горица како директор на Карев е дека го истера од гимназијата.
 

Ilidan

ак
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.574
Поени од реакции
5
Абе баталиго таму ДЕГЕН У ЛЕГЕН е он :pos: :poss:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Bacillus gagous напиша:
Татко му мислам дека е некој предузимач кој има побајаги пари, со помош на кои Бокица во средно со неидење на часови од негови лични ангажмани успеа да заврши навремено, него единствено за што ја поштувам Горица како директор на Карев е дека го истера од гимназијата.
Абе колку сака пари нека има татко му. Не го мењава тоа фактот дека он е дебилче. :pos: :pos:

п.с. За ова бркањево од Карев не знаев. :pos2:
Алал да и е на директорката. :bravo:
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Боки 13-ка, на шоуто во фустан!

Да не отварам нова тема, еве тука читајте, чудете се, незнам... јас сум без зборови...

Бојан Јовановски повторно ќе шокира. Водителот на шоуто "13 за најуспешните" Боки, кое ќе се случува на 29. во хотелот "Изгрев" во Струга, ќе се претстави во ново најконтроверзно издание досега. Ќе се појави во црвен фустан сличен на оној на Северина од Евровизија - вреден...​
... 25.000 евра. Покрај него водителската улога и е доделена на Искра Мишиќ (екс Џамбазова), која пак ќе се појави во машка-костум варијанта.
Водителската двојка на манифестацијата, која ќе го одбележи 5-годишниот јубилеј, ќе си ги смени улогите. Покрај домашните ѕвезди ќе настапува и најпознатат турбофолкерка Цеца Ражнатовиќ, која ќе има 45-минутно шоу, а во Струга останува три дена и ќе искористи покрај настапот и мини одмор.
За гостите, пак, кои ќе сакаат да бидат дел од шоуто е обезбеден превоз од сите градови со помош на туристичката агенција "Ривел Травел". Спектаклот почнува во 21, а влезовите ќе бидат отворени од 16 часот. А за се да помине во најдобар ред 20.000 публика, колку што се очекува, ќе ја обезбедуваат 250 лица.
Цеца пред доаѓањето во Македонија малку ќе се позанимава со судови, зашто најави тужба за весникот кој прв ја објави фотографијата со нејзиниот задник со целулит од концертот на Ушќе.
Таа тврди дека фотографиите се фотомонтажа и компјутерски и е доцртан целулитот, а на суд ќе докаже дека е во право.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom