Дневна доза сеир!

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Да не ставам слика од типот што го кажа ова ќе го обрукаме :)

Цитат : Јас не сум геј,но мојот дечко е :pos:
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
TpH_Bo_OkO напиша:

Пар два збора?:pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
Дај бе Трн,кај го најде.....најантипатичната фаца во Македонија...катастрофа од чоек. :pos2::pos2:
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Трн, иди У.П.М. кај морав две години во средно да го гледам по ходници и ти ли тука ми го ставаш на слика, абе по него се маваше со креди, во Карев, Бокца- ај што е појава која дефинитвно нејќеш да ја видиш пауште каков препотентен став има, не сте свесни. Ама не е он крив и не ред да и се тера сеир на едно тешко исфрустирана топка која се по грешка се тркала по скопските улици.

Инаку ако барате сеирџии и мајтапчии барајте прилепчани.
 
J

Johnny Stulic

Гостин
А бе Трн кај го најде овај ретро да му ебам 9-ката ко маса за хан има и место за писаро да седни(кизнај кај че го клаат шаторот да стои:wink:) во фризурана ко бугарска фолк пејачка башка то и рајат од умо си е чоекот
 

princess

DaRe tO DrEaM
Член од
8 јуни 2006
Мислења
245
Поени од реакции
0
Bacillus gagous напиша:
Трн, иди У.П.М. кај морав две години во средно да го гледам по ходници и ти ли тука ми го ставаш на слика, абе по него се маваше со креди, во Карев, Бокца- ај што е појава која дефинитвно нејќеш да ја видиш пауште каков препотентен став има, не сте свесни. Ама не е он крив и не ред да и се тера сеир на едно тешко исфрустирана топка која се по грешка се тркала по скопските улици.

Инаку ако барате сеирџии и мајтапчии барајте прилепчани.

hehe se slagam i ja go gleav u skolo i so e najtragicno dva-tri pati mi imase dojdeno i me shtipkase za obraz velejki mi 'uff kolku si slatka!'......rrrr mi idese da go :tapp:
 
Член од
19 мај 2006
Мислења
419
Поени од реакции
5
a sto velite za ovaa slika.Od saemot za avtomobili vo Belgrad
 
Член од
1 февруари 2006
Мислења
380
Поени од реакции
17
kaj go najde debelion!!!!!!!!!!!!!
xaxaxaxa
lani u biser go gleav kako pokusava da se kaci na fotelja za plivanje...........
stvor neviden bre
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
abe ovoj lepsiov od 13-ka, za malku ke se udavese koga seksipilno si jadese jagotka, na edna otvaranje,ali da ne bese negovata koleska Lila, covekov ke otidese jabana.
 

Ilidan

ак
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.574
Поени од реакции
5
бев у претор и имаше пижама парти а мојтењ однесени другари место со пижами отидоа по гаќи со изговор ја вака спиАМ де а снимаа со камера :pos: :pos: :pos:
 
Член од
8 јули 2006
Мислења
173
Поени од реакции
2
Дајте избриши ја сликана на стокана неможам да го гледам! Треба да го забранат со закон!!! На чело на уставот нека писува дека е најсељак и дека несмее да се приблизува на луге зашто е одвратен!!!!
 

dav

Администратор по заслуга
Член од
24 јуни 2006
Мислења
577
Поени од реакции
1
:pos2: хех ова е добро:pos2:
 
С

Сатори

Гостин
Тие со прстените ми се најдобри...:bravo:
:pos2: :pos2: :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom