Дневна доза сеир!

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Внимавајте при перење на забите
За време на перење на забите може да се случи четката да ви заврши во грло. Една жена се заплеткала и ја проголтала. Не можела да зборува, па на брзата помош преку мимики и со резервната четка одвај им објаснила што има во грлото.

ХОНГ КОНГ - Една жена во Хонг Конг е хоспитализирана по немилиот настан кој и се случил да време на перењето на забите кога ја готнала четката за заби.

Бидејќи не можела ништо да зборува, ниту да викне брза помош, отишла до болница, каде со помош на мимики и резервната четкичка им објаснила што и се случило.

Докторите морале да ја заспијат за да без проблеми и го извадат 15 центиметри долгиот предмет од грлото. Извор:www.tocka.com.mk

:pos: :pos: :pos:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
[media]http://download.budalizacija.hr/download/Vuco-Love_And_Drinking.mp3[/media]

:pos:
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
New Version of Shakira
[media]http://www.youtube.com/watch?v=Plr36F8hKxA[/media]

:pos: :pos:
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Леле Спајдер сегде стави го ова:pos::pos::pos::pos:,а иначе онаа сликана горе :pos::pos::pos::pos::pos:мислам што ја ставил гижо
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
ми го покажа еден другар јас абер немам шо зборвит,ама типов бил водител во некоја емисија и вреди да се види зошто останал без работа :pos:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
G e G o напиша:
ми го покажа еден другар јас абер немам шо зборвит,ама типов бил водител во некоја емисија и вреди да се види зошто останал без работа :pos:
човеков носи некои фрикови у емисија, зборат за состојбата во која се, дали по природен пат или самоопределба. конкретниов случај го знам, смех е!гласот на човеков е... :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Димитар напиша:
Ја видов сликава на Weather.com и потоа следуваше коментарот:




Кој ќе чисти снег на таа жештина?
Showers не е snowers душо :wink:
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Приметив :) не заврна снег :pos2:

Сепак :) за 21ви
 

Kajgana Shop

На врв Bottom