Дискотеки VS. градски парк

ЃАВОЛЧЕ

PlayGIRL
Член од
13 април 2006
Мислења
983
Поени од реакции
4
ДИСКОТЕКИИИИИИИИ
Само што кога у колосеум ке ми кажат ДЕВОЈКО ЛИЧНА КАРТА, ми се темни
 

Buci

Il Padrino
Член од
4 август 2006
Мислења
300
Поени од реакции
2
ЃАВОЛЧЕ напиша:
ДИСКОТЕКИИИИИИИИ
Само што кога у колосеум ке ми кажат ДЕВОЈКО ЛИЧНА КАРТА, ми се темни
i jas go imav istiot problem do pred nekoe vreme ama gi poslusav drugarite i izvadiv l.k. izvadi si i ke vlagas bez frka.ne gledaat datum
 

ЃАВОЛЧЕ

PlayGIRL
Член од
13 април 2006
Мислења
983
Поени од реакции
4
Buci напиша:
i jas go imav istiot problem do pred nekoe vreme ama gi poslusav drugarite i izvadiv l.k. izvadi si i ke vlagas bez frka.ne gledaat datum
Ке си вадам, само уште да се сликав:)
Само што мислам дека кај мене ке гледаат:) освен ако не стаам нападна шминка...:)
Немам избор:(
 
Член од
30 јануари 2006
Мислења
137
Поени од реакции
0
Diskotekite se najdobro mesto da ja pomines vecerta. Posebno ovde vo strumica kako sto ima tolku dobar zivot niz dkaficite ne mi se isplaka da odam vo parkot, sto ke pravam tamu? Osven ako ne e so nekoja devojka, za muvanje. :)
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
ПАРК дефинитивно!!
А дискотека, не викам не, ама зависит шо атмосфера имат и какво е друштвото..
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
pa so ogled na toa deka mrzam guzvi i ne idam po diskoteki,a sekoja vecer proagjam od park...park rules :)
 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
Zavisi so kakvo drustvo sum i kako sum raspolozena. Ama diskoteka sepak mi e bolje:)
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Сам. Дрогиран.
Тогаш љиљакови глувци доаѓаат и играат околу мене. Тешка психоделија!
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
Мрзам гужви и затоа си гласам за Парк.........друго е парк друго е дискотека...коа ке се собере друштво па пиење па зезање па смеење ..скоро секој ден идам у парк
 

Sonce

Live your dreams
Член од
7 август 2006
Мислења
80
Поени од реакции
0
U park e super za preku nedela ama u petok, sabota ubavo e malce da se DJUSKA :))) i zasto do eden osven Marakana kade vcera drugarka mi bila na ziva svirka i si pominala EXTRA do 4 saat u trend do 2, 2 ipol e super ili koloseum se vlaga bez licna karta samo malce vrski ova ona i ke se vleze pa tamu si sedis ja do 3 ama vie kolku sakate mozete da ostanete ama togas se prazni!
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
У дискотека, со одбрано друштво мое, и да праиме шеми цела вечер. :)
А у парк, кога е криза. :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.420
Поени од реакции
7.772
Дискотека идам само ако има некоја журка и тоа со малку или без реклама, ако има пуно народ не ми се иде. Инаку паркот е баш супер, до 12 на сепариња со металците па после у маракана... Исто супер е и на тревата...
Башка коа ќе видам шмизли со креч на лице и машки со мајци со бројки на нив, ко шо вика Офчар, ми се темни. А и онака ја мразам комерцијалната шема шо се тера по колоСЕРУМОТ.
 

Buci

Il Padrino
Член од
4 август 2006
Мислења
300
Поени од реакции
2
Sonce напиша:
Ej kako ne mozes da odis vo Trend pa i ja idam!!!!
1. se zaebavav!!!
2. znaes ti so znaci terminot HIGH SOCIETY ili mislis deka e povrzano so godini?
3. koja si ti(ako ne e tajna)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom