Дечко со две девојки или девојка со две машки

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
темава ми е некако неразбирлива.....
дали се работи за случај дечко да иде се две девојки истовремено или да плеска истовремено две девојки??
дали ако иде, тие две девојки се познаваат или не?? ...
Збориме за сите варијанти,за да нема одговори од типот...јас несакам...незнам...би пробал...:smir:
Ова е интересно за дискусија..тие две девојки се познаваат или не??
Ти се случило?
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.782
Поени од реакции
5.534
Збориме за сите варијанти,за да нема одговори од типот...јас несакам...незнам...би пробал...:smir:
Ова е интересно за дискусија..тие две девојки се познаваат или не??
Ти се случило?
хел нат :pos: :pos: понастрана од такви работи
а пази има и ситуација коа ти мислиш дека не се познаваат и на крај ќе искочи другарки од основно или комшивка на тетка и, ќерка од колега од татко и ....
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Dimce зато ќе гледаш да е едната од друг град или да е запишана на фах некаде - ама прво и најважно осигурај се дека не се знаaт мегусебе :)
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.782
Поени од реакции
5.534
Dimce зато ќе гледаш да е едната од друг град или да е запишана на фах некаде - ама прво и најважно осигурај се дека не се знаaт мегусебе :)
Геџо не зборам за мене :) општо зборам ...
и нема врска тоа едната да е од друг град, другата од твојот град мислиш со тоа си се спасил?? не.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Геџо може ќе испадне другарка на братучедката:)
А има ли ситуација,да се знаат меѓу себе девојките,да знаат дека се гледаат со исто машко,по негова потреба и да си пијат кафе,но да не го спомнуваат делот во кој се преклопуваат?
Љубопитна сум,давајте приказни:pos2:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Геџо не зборам за мене :) општо зборам ...
и нема врска тоа едната да е од друг град, другата од твојот град мислиш со тоа си се спасил?? не.
Успева :) само прашање е до кога ќе издржиш

Геџо може ќе испадне другарка на братучедката:)
А има ли ситуација,да се знаат меѓу себе девојките,да знаат дека се гледаат со исто машко,по негова потреба и да си пијат кафе,но да не го спомнуваат делот во кој се преклопуваат?
Љубопитна сум,давајте приказни:pos2:

Ам сеа ако си малер и со брачеда ќе излезиш :)

Ај лично искуство , една од Охрид една Струга кога бев средно ама не можев на крај да излезам и со двете во исти ден раскинав, ојш на школа една - идеш струга другата , со една едвај на крај мојш да излезиш а не пак со 2 .... сегашната женска ми е скопје а овде си имам друга ... lol

( се надевам нема да и текне на форум да дојде )
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.782
Поени од реакции
5.534
Геџо може ќе испадне другарка на братучедката:)
А има ли ситуација,да се знаат меѓу себе девојките,да знаат дека се гледаат со исто машко,по негова потреба и да си пијат кафе,но да не го спомнуваат делот во кој се преклопуваат?
Љубопитна сум,давајте приказни:pos2:
ептен Холивудски ова ми изгледа, но има и вакви случаи сигурно :) :)
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.556
Поени од реакции
1.612
Да надополнам на она претходно:)
Во случајов што го опиша,некако го тргна едниот на страна.Девојката би требло да прима од двајцата,во исто време,само да ги менувате шуплините:)Значи не би имал можност да се мерите кој е подобар и да се чувствуваш во подредена или резервна позиција.Таму сте пред се на општа распаљотка:pos2:
Имаш страв од присуство на голо машко тело во твоја близина?Имаш страв од промашај на отвор или нешто трето е?:smir:
Ах, не се работи дека ќе промашам... Девојката претпоставувам дека би била толку напалена, што би примала низ кој отвор стигне (дури и уши...).

Но без разлика: и јас сум толку посесивен. Не би си ја делел партнерката со друг. Ако таа сака со повеќе, значи јас самиот не сум ѝ доволен, па поздрав.



Туку друго ми беше муабетот.

Забележав некаков ваков тренд:
МАЖИ:
„Две девојки и едно машко? Секако!
Две машки на една девојка? Никако!
Јас во која и да е од овие комбинации? Никако!“

ЖЕНИ:
„Две девојки и едно машко? Секако!
Две машки на една девојка? Никако!
Јас во која и да е од овие комбинации? Никако!“

Необично, ама ставовите се исти. Веројатно сите сме гледале исти порничи, па сме се научиле да се палиме на истото.

:eek:ftopic:
И Леандра, не ти треба колективна распаљотка во реалност... По сè изгледа ќе се помине и со колективно гледање порничи.

А може и со раскажување на такви... Мислам, ако си за, отвори таква тема, па нека се истакнуваат луѓето со своите писателски способности (може да се работи и за реални случки). Мислам, ако сакаш приказни...
 

bik

Член од
9 октомври 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
Неодамна добив предлог од мажот ми да имаме секс во тројка и тоа јас да одберам која варијанта дали третата особа да е маж или жена, немаме никакви предрасуди во врска со сексот.Меѓутоа јас не прифатив,не би можела а потсвесно сакам да пробам со двајца мажи.
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
Неодамна добив предлог од мажот ми да имаме секс во тројка и тоа јас да одберам која варијанта дали третата особа да е маж или жена, немаме никакви предрасуди во врска со сексот.Меѓутоа јас не прифатив,не би можела а потсвесно сакам да пробам со двајца мажи.
Pa koga ti e fantaizja toa i te pali a nemate predrasudi da probas.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
Маж со две жени или жена со двајца мажи?

Луѓе сакам со оваа тема да видам или дознаам дали сум јас шизнал или мојата девојка. Од пред некој ден ми се случи "шит филм" со девојка ми кога дојдовме на тема дека, цитирам се: На поголем дел од мажите и е во психата да легнат со две жени" И тука почна се......:tapp::tapp: Арно ама, во нашиот разговор, поточно ДЕБАКЛ што го имавме заклучивме дека јас сум стерео тип, а таа моно..... уствари дека јас го оправдувам сексот ДУО-ТРИО а таа не. Е сега на мене не ми е јасно дали само на мажите и е желба со две во еден кревет или пак и жените имаат таква прљава машта да бидата со двајца или пак со две???? Ај бе луге да си помагаме а????:tapp::drk::pusk::pusk:
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Пенис со две мадиња или маде со два пениси
 
Ј

јовица11

Гостин
Никогаш не би прифатил да имам секс со жена и маж истовремено,а жена со жена секако дека би:drk:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom