Дечко со две девојки или девојка со две машки

ExOdUs

El Caballero de la Noche
Член од
3 ноември 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
Више сум го имал тоа со две женски...Ама добрии женски..Не знаев со која прво !!
дефинитивно дечко со две женски е боље
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Дефинитивно дечко со две девојки. Понежно и поубаво ми изгледа.:smir:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Дечко со две девојки е најака комбинација... А уште појака комбинација е да се тргнам, да ги снимам како уживаат, и после да им се придружам:smir::smir:
 
Член од
24 септември 2008
Мислења
450
Поени од реакции
14
Дечко со две девојки е најака комбинација... А уште појака комбинација е да се тргнам, да ги снимам како уживаат, и после да им се придружам:smir::smir:
Sonot na sekoe masko a? Jas sakam zensko so dve maski:pos2:.
Idealna kombinacija eden ne eden.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Sonot na sekoe masko a? Jas sakam zensko so dve maski:pos2:.
Idealna kombinacija eden ne eden.
Некако на сите машки им е погадно со друг маж во кревет...... Бар мене ми е, а едно м. и две ж. нема да се знае кој пие кој плаќа од возбуди:kesa::kesa:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
948
Да онади повеќе девојки во исто време значи повеќе од 2 треба да е Роко помножено со 100, што мислам дека и тешко се успева да се задоволи некад и една а камоли повеќе... Како авантура да, али за задоволување нема шанси.

Иако мушкоста во мене вика подобро е со две девојки, но сепак незнам искусна девојка која не сака двојно пенетрирање:smir:

Ај вант мор!
 
C

cige

Гостин
колку повеќе женски толку поинтересно за машкото,
нема да знае со раката каде да фати од голем избор
 

^amfibija^

vodozemec
Член од
31 јануари 2012
Мислења
38
Поени од реакции
14
машко со две женски е ок, кој вели дека не може да ги задоволи, на пр. јас секако би ги задоволил:), а девојче со две машки ми делува малко педерско, лигавење и такви работи.
врска нема со педерско! баш 2 машки и 1 женско можат да направат активно трио-сите ке си се зафатени и ке си се работат. а 1 машко и 2 женски дури едната го прима, објаснете ми што прај другата, му шлука? :giggle:
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.363
Поени од реакции
1.831
jas vikam koj so kogo stigne sex orgy toa mora da se proba vo ovoj zivot :P
--- надополнето: 4 февруари 2012 во 01:17 ---
врска нема со педерско! баш 2 машки и 1 женско можат да направат активно трио-сите ке си се зафатени и ке си се работат. а 1 машко и 2 женски дури едната го прима, објаснете ми што прај другата, му шлука? :giggle:

se treba da se proba dodeka ne probas nema da znaes inaku moe licno mislenje e nekoi raboti i nekoi luge ednostavno ic da ne gi znaes bolje e :D
 

^amfibija^

vodozemec
Член од
31 јануари 2012
Мислења
38
Поени од реакции
14
аххх за тоа последното
nekoi luge ednostavno ic da ne gi znaes bolje e :D
во право си!
ама за тоа дека се треба да се проба-е тука не си. ти фали едно зборче СКОРО напред :)
некои работи само еднаш ќе ги пробаш(како некои видови печурки на пример:pos:) и поради таквите не ќе има шанса уште многу други работи да се испробаат ;)
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.363
Поени од реакции
1.831
аххх за тоа последното
nekoi luge ednostavno ic da ne gi znaes bolje e :D
во право си!
ама за тоа дека се треба да се проба-е тука не си. ти фали едно зборче СКОРО напред :)
некои работи само еднаш ќе ги пробаш(како некои видови печурки на пример:pos:) и поради таквите не ќе има шанса уште многу други работи да се испробаат ;)

point taken:D
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.732
Поени од реакции
4.483
Ми се свиѓа како размислува женскиот дел на форумов.:vozbud:
Кога ќе пораснам и јас сакам две женски една да ме пере друга да ми готви. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom