Дачиќ: Хрватска, Црна Гора и Македонија ги сакаме исто како и Папуа Нова Гвинеја

Член од
12 март 2009
Мислења
15.947
Поени од реакции
10.860
да не отварам Тема:
Hrvatski Srbi Vučiću: Izvršite pritisak u Zagrebu, pitajte za povrat 30 tisuća stanova

а Заев не смее ни да спомне за имотите во Грција..
па и Хрватска може да и стави Вето на Србија за влез во ЕУ, ама по се изгледа ставањето Вето е само за некој како нас, неинтересни никому, ниту на Русија ниту на ЕУ; плус разединети, продадени за ситна пара...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom