Дали сте ѓубриња?

Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
во 99,9% од случаите не само ко ќе ми стапни некој ептен на живци
 

-Mr.Positive-

MKD gentlemen
Член од
12 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
47
губре сум спрема оние кој ми згрешиле наголемо

спрема другите сум фин дечко од маало
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.507
Поени од реакции
1.722
знам да бидам огромно ѓубре спрема луѓе кои ми згрешила и спрема луѓе према кои осеќам одбивност како од нивна така и од моја страна...
 
Член од
6 април 2007
Мислења
375
Поени од реакции
11
Temata me raspolozi i plus pocnav da mislam dali sum gjubre ili ne. Izleze deka vo princip ne sum ama...ama ako moram??? e togas sum pojke od gjubre:nesum:
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
Сите сме понекогаш ѓубрина, некогаш и без да сакаме. Сепак, никогаш прва не оставам таков впечаток, само враќам ко ќе ми се згреши:wink:. Тогаш сум најголемо ѓубре
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
Па ако има причина не му ја мислам мн мн коа треба нешто да се напраи или каже :)
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
хаха за тие шо заслужиле сум ептен големо ѓубре... ама тие шо ми се мили и шо ми значат нека ви кажат дали сум им напраил нешо лошо :)
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.497
Поени од реакции
1.704
И сум и не сум. Понекогаш сум многу обзирен кон останатите и сакам да им помогнам, но понекогаш сум големо ѓубре.
 

rkalo88

Били Талентиран
Член од
26 август 2008
Мислења
33
Поени од реакции
0
ја ... најчесто ги третирам луѓето ко они мене ... ама може некад ако некој лошо те третира и неможеш ти него така да му вратиш ... онда идеш на други луѓе се истуриш ... на повеќе луѓе се дешава тоа ... на пример татко ти ... неможеш да му вратиш и идеш другари или дечурлана низ маало ги шлапаш ги нервираш ги омаловажуваш итн итн ...
Решење за ова : КУПИ СИ БОКСЕРСКА ВРЕЌА ! :)
 
C

cige

Гостин
често ги реметам оние што ми згрешиле нешто
-ако ме дупат у здрав мозок
-ги фатам у лага
-иронично ми се однесуваат
-си слушнам муабет од нив
-материјално сакаат да ме искористат
-....бла бла бла....
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Знам да бидам ѓубре...но само со луѓе коишто заслужуваат да бидеш ѓубре со нив...
Инаку...се контролирам шо зборам и како зборам и некад знам да заебавам некого до таа мера да прејдам у џубре. Но ако осетам дека сум претерал најшмекерски ќе се извинам...
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Знам да бидам ѓубре...но само со луѓе коишто заслужуваат да бидеш ѓубре со нив...
Инаку...се контролирам шо зборам и како зборам и некад знам да заебавам некого до таа мера да прејдам у џубре. Но ако осетам дека сум претерал најшмекерски ќе се извинам...
Ja pa obratno..

Gjubre sum kon tie sho gi sakam..posho neam so da praam...gi dupam,se zezam,chesto preteruvam,i im nabivam kompleski,gi remetam...ali go praam na nachin da ne se navredat.. :) i me sakaat takov:) Djibrosan :)

Kon tie sho go zasluzuvaat..onaka..seriozno? hmm..kon niv sum djubre na razlichen nachin.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom