Дали сте ѓубриња?

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Не сум и не сум се однесувал како такво, барем не свесно а дали сум и колкаво сум тоа други треба да кажат, дали и колку смрдам ако веќе сум.
 

Cool

Untouchable
Член од
21 февруари 2006
Мислења
467
Поени од реакции
9
Ѓубре сум, но само кога гледам дека сум загрозена и кога некој пробува со задни намери да ме манипулира. Е тогаш сум баш ѓубре!
 
Член од
2 август 2008
Мислења
743
Поени од реакции
460
Сум,сум... и тоа големо ѓубре на моменти знаам да бидам the worst -кога ќе ми цапне некој на жулот .... а и онака од мила волја се случува!
 
Член од
8 април 2008
Мислења
132
Поени од реакции
4
Едно време почнаа да ме викаат Cartman па сеа ти види :) иако јас мислам дека секогаш само ја кажувам вистината у фаца без разлика колку е добра или лоша и сеа некои тоа го сметаат за злоба, молим ти се :)
 

honeygirl

medeno
Член од
18 август 2008
Мислења
14
Поени од реакции
3
gubre sum koa sum nervozna
gubre sum koa iam PMS
gubre sum koa nekoj kazuva neso so ne podrzuvam
gubre sum koa mi tece nosot
gubre sum koa se smeam kako vester
e stvarno sum gubre!hahahaha
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
535
не сум ама планирам да почнам...глеам поке се ценат ѓубрињата...
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Секој еден човек, кој беспричински сака да понижи некого, всушност не сфаќа дека тоа го прави причински. А причината е, недостатоците кои ги носи во себе и сака да ги минимализира, со тоа што ги величи кај другиот. Тоа се вика патетика.
 
O

okej

Гостин
ic ne se ni zamaram so gubrinja...ke im se vrati koga togas...KULIRAJ...PLIVAJ...I PAZI DA NE SE UDAVIS lol:tapp::pos2:
 
Член од
19 ноември 2008
Мислења
110
Поени од реакции
32
Не сум и не планирам да бидам, бидејќи ќе им наштетам на другите со тоа. Затоа кулирам...понекоаш и стонирам. ( :
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Јас сум фино ѓубре,со добра социјална маска и академски манири.Секогаш на граница помеѓу легалното и нелегалното,ако оценам дека е нешто добро јас ќе го спроведам тоа па макар прекршува десет закони.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
Koј коментар, awѕоme.


Инаку, колку да. Понекогаш поcле некоја cлучка не ce ни препознавам дали cум јаc.
Знам да бидам ѓубре. Но го правам потcвеcно, ништо намерно.
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Во последно време, да.
Ногу сум дрска и избувлива, не знам шо ми е. Ваљда од школово шо не напнаја олку :nesum:
 
Член од
3 март 2009
Мислења
601
Поени од реакции
178
Толку сум нежна, мирна душичка, што неам срце мравка да згазам. А да не збориме да ребрам некој, брутално.
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Толку сум нежна, мирна душичка, што неам срце мравка да згазам. А да не збориме да ребрам некој, брутално.
Wow you are sweethearth....

Сите сме по малку од време на време...некогаш тоа го забележуваме ,а некогаш и ни станува навика...која е лоша работа.


Често ми викаат дека јадам гомна...но со мала лажица не со кутлача...
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Не сум, но сакам (во многу ретки моменти) да бидам.

Во суштина не гледам некоја убавина во beeing ѓубре, но искрено понекогаш моментите и ситуацијата те тераат со сила да станеш опасно ѓубре за да заштитиш себе си. Во спротивно гинеш и со сила од тебе прават нешто што е полошо од ѓубре.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom