Дали сте тврдоглави?

Член од
8 мај 2007
Мислења
175
Поени од реакции
0
мноооогу голем инает сум. и секогаш сакам да сум во право (и скоро секогаш сум) и се нервирам кога некој ке ме убедува дека не е така... а на крај испаѓа по мое....
 
Член од
8 април 2007
Мислења
112
Поени од реакции
0
Tvrdoglava sum, no vo odredena mera. Znam nekogas i da priznam deka gresam i da dadam mesto za kompromisi. Se trpam...:))
 
Член од
8 април 2007
Мислења
725
Поени од реакции
6
Мн сум тврдоглава....лееее абе ако се запнам за нешто морат по мое да е па со сакат нека бидит. За ова е сведок сестра ми ја залам ко ке почниме да се караме, или таа ке попушти или ке си седиме лути со денови и после пак таа ида иако некогаш сум ја крива...незнам зошо вака, сакам по мое да е....и соред хороскоп сум лав ама знам да се инаетам како бик или овен и баш чудно ми паѓа зашто така...ке обидам да се подпоправам во иднина знам дека ич не чинит
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
i jas sum am aponekad se kontroliram
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Џоа магаре... Ама само кога сум во право, и гледам редовно да го докажам тоа...
 

BraT

Весели Ѓевреци
Член од
5 февруари 2006
Мислења
457
Поени од реакции
11
Скоро ич.
 
Член од
27 февруари 2007
Мислења
195
Поени од реакции
3
Po tvrdoglavo cudoviste od mene mi se cini nema..i koa gresam pak teram inaet a se slucilo i da se kaam zaradi to ama na nikoj ne mu kazvam deka sum se pokajala:Dpak za inaet:D krkrkr...iako e neubo da si tvrdoglav ama sho da pram:D
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Do odredena granica sum tvrdoglava am asekogas gledam da ima nekoja ramnoteza
 

Fluffy

Hellraiser
Член од
6 мај 2007
Мислења
1.373
Поени од реакции
16
Тврдоглава сум,ама и фер.Ако згрешам си признавам,ама кога сум во право...е тогаш во право сум!
 
F

fantomX

Гостин
Сум, ама ако увидам дека не сум во право, си признавам
 

The General

A Slight Case of Overbombing
Член од
6 мај 2007
Мислења
478
Поени од реакции
13
Обично на почетокот сум, но потоа се залагам за компромис. Зошто да терам инат кога знам дека не сум во право.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom