Дали сте тврдоглави?

Chejo

Мрзата
Член од
9 февруари 2007
Мислења
320
Поени од реакции
1
Многу сум тврдоглав.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
па што знам сум ..тврдоглав и голем инает и да не сум во право и да сум мора да е по мое ...или по мое или по ничие :helou: сум али не толку многу
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Воопшто! И особено “тврдоглавоста“ како карактерстика е нешто што доста ме невира кај другите луѓе!
 
С

Сатори

Гостин
Овен сум во подзнак, така да, да, многу.
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
62
Дивајн напиша:
Дали и колку сте тврдоглави? Давате место за компромиси или секогаш терате инат па макар и да грешите? ...
Tvrdoglava za ona sto mislam e pravilno i ke istera na kraj so dobar rezultat.....
A inaku onaa glupava prosta tvrdoglavost i postavena bariera kaj nekoi luge, me vadi od takt:nenene: Mora sekogas da si vleksibilen i da znaes da ja odrzis feed-back vrskata so drugata ososba:smir:
Inat makar i da se gresi na kraj reziltira so narusheno zdravje:toe:
 
Член од
28 април 2007
Мислења
53
Поени од реакции
0
Sum tvrdoglav dur mozam. Kolku i da si tvrdoglav so pomos na fizicka sila odma ke se premislis. Taka e slucajot so mene....
 

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
Тврда глава сум..да,не за џабе ми се овновските рогови...степенот на тврдоглавост зависи од ситуацијата и човекот...ако ме мрзи да се расправам за нешто и знам дека нема ништо да постигнам само џабе ќе се нервирам,не ни почнувам со контрирање,само климам колку навидум да се постигне компромис...ама затоа ако сум убедена во нешто што мислам дека е важно и гарантирам дека сум у право терам ко магаре на мост...
 
Член од
14 април 2007
Мислења
48
Поени од реакции
2
Dadada nenenene !!!!!!!!!!!!!!
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
MNOGU sum tvrdoglava...duri nekoas mi smeta toa...
 

IsusHristos

Bojan CPU
Член од
1 март 2007
Мислења
256
Поени од реакции
1
ретко се дешава и тоа само кога некој ке ме изнервира многу и тогаш ме фаќа нервоза и се контра идам на неговите мислења.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom