Дали сте плачеле за вашата љубов?

Сте плачеле за вашата љубов?

  • Да

    Гласови: 384 73,6%
  • Не

    Гласови: 138 26,4%

  • Вкупно гласачи
    522
Член од
7 мај 2009
Мислења
6
Поени од реакции
0
placev,placam i ke placam i ke se prasuvam zosto a na 50god sigurno ke se kaam zosto ne sum znaela da ziveam.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Мхм... Неколку (повеќе) пати. :kesa: Јбг, its the way I am. Последен пат во сабота, 2ри мај, затоа што ја повредив и се чувствував подолу од sh1t. :cry:
 
M

MIL

Гостин
Da sum zaplakal zatoa sto vistinski ja sakam i toa se slucilo koga sme se karale :smir:
 
Член од
13 мај 2009
Мислења
126
Поени од реакции
3
Za 5 zeni sum placel ama ja koa sakam sakam mnogu so da praam , sea ne se sekavam ni kako izgledaat poveketo od niv cudno
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Мислам дека скоро секој имал таков момент кога плачел за некого, или се бедирал. Тоа е еден дел од животот, кој секој ке го помине. :smir:
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
Неможеш да го кажеш плачење...т.е. да рикаш како вол да те слуша цело маало

туку ти е жал за некои работи и ти потекува некоја солза и неможеш да збориш ти вибрира гласот :vozbud:
 
D

dh00|

Гостин
сум плачела....многу пати и не се срамам..и сеа кога ќе ми текне на тоа-пак плачам...јбг таква сум:nesum:
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
Сум плачела,многу.....:tapp:
 
O

Out Boy

Гостин
Ајде бидете искрени, дали имате пролеано солзи за вашата љубов? Пример, кога сте раскинале, сте биле повредени од негова/нејзина страна, ви недостигал/а, сте се искарале...можеби неостварена љубов...за било која икс причина, дали имате пролеано макар и една единствена солзичка за некој(а) кој(а) тогаш/сега ви бил(а)/е се?
Поготово ме интересира што ке кажат претставниците од посилниот пол, дали тие некогаш заплакале за женско??
Даааааа... :kesa:
...кога сум се осетил повреден... и кога ми недостигал...
А за ова последново... Јас: НЕ :devil3:
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
daaaa i uste placam...koga ke me iznervira mnogu:nerv::nerv::nerv:
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
Не.Не дека сум немала проблеми и дека не ми било криво за многу работи.Далеку од тоа.Сум се нервирала многу,сум била и навредена и повредена но не сум плачела.Сум плачела јас за многу поглупави работи но ете за тоа не ми се случило да плачам.
 

брицо

liverpool
Член од
22 мај 2009
Мислења
567
Поени од реакции
2
па не сум плачел некогаш и за најтажни работи не пуштам ниту солза а не за една врска да плачам
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Имам плачено.Поради моја глупост :toe: .Инаку не сум била повредена од машката страна...заслужих си го најверојатно...:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom