Дали сте одмаздољубиви?

Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
ako dobrite dela se nagraduvaat na Onoj svet, gluposta se kaznuva na ovoj svet. jas sum pamtilo, a da li sum zlopamtilo, zavisi od vas.
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
609
Поени од реакции
41
:helou:Ако ми си блиски луѓе ми треба време да го сварам тоа односно да се настројам позитивно и потоа како ништо да не било не се одмаздувам .:smir:
 
Член од
27 август 2008
Мислења
291
Поени од реакции
9
Ја сум шкорпија во хороскоп, и сум злопамтило ама не толку големо! Ако ми згршиш нешто многу, јас нема да бидам жив ако не ти вратам дупло!
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
154
Поени од реакции
1
Исто како членот над мене,скорпија сум во хороскоп и ние сме си такви по природа ОДМАЗДОЉУБИВИ...
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..нензам зависи...абе понекад враќам..за кое чекам мн мн долго време..а нека донака ми поминуа одма..зависи..а инаку уживам у одмаздата:toe:
 
Член од
11 мај 2008
Мислења
82
Поени од реакции
2
Ne sum takov ....ama sakam da znae kako mi bese mene koga taa....si ja *bese majkata so drugi kako po obicaj.... pa nekoi raboti ednostavno morat da se kazat(pa i izlazat) za da svati... da se pocustvuva kako edno zgmeceno *ajno...kako sto jas se custvuvav...sega se prasuvam samo koj ke ja muvat na slednata sobiranka......
.............................Mi se gadis iskreno.......................
 
Член од
25 мај 2008
Мислења
40
Поени од реакции
37
Исто како членот над мене,скорпија сум во хороскоп и ние сме си такви по природа ОДМАЗДОЉУБИВИ...
Точно така.Мислам дека ако некој ми згреши - голема е веројатноста дека ме му вратам и тоа тродупло.Абе скорпија си е скорпија :toe:
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
СУМ !!!!!!


сега како што сум нервознааааааааа подобро да не ми рече никој ништо затоа што ..............
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
402
Поени од реакции
51
I toa KAKO :vozbud::vozbud::vozbud: .... A osobeno ako e povredena mojata gooolema lavovska gordost.....:pipi: ..... :pishtoldz
 

апец

Јувентус фан
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.083
Поени од реакции
60
И јас сум Лав, и сум злопамтило. Ама после одредено време желбата за одмазда полека исчезнува.
 

vlatko5

X-Form+Ation
Член од
29 февруари 2008
Мислења
121
Поени од реакции
3
nz ponekos mi e kev da se odmazdam ....nekos nema potreba.....abe zavisi od mn raboti
 
Член од
13 август 2008
Мислења
58
Поени од реакции
1
i toa kako su odmazdoljubiv!!! prv nikogas ne zapocnuvam ama ako mi pogresat naplakjam duplo i toa so kamata:pusk: moze da se zabavi ama nikogas ne se zaborava "KOGA-TOGAS":devil2:
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
у принцип јас сум мн добра женска со добра душа (умре циганката шо ме фалеше):pos2: и не сум злопамтило ,знам да простам но не и да заборавам. Али ако ме погодиш у Ахиловата пета тешко ке си поминеш ,идам до крајности :helou: хахахахаха
 

Kajgana Shop

На врв Bottom