Дали сте изневериле?

Член од
27 август 2010
Мислења
105
Поени од реакции
5
Не сум изневерила, и не ги оправдувам оние што случајно, намерно или "несакајќи" го направиле тоа. Изневерувањето поради одмазда, некаква си желба да му се врати на партнерот поради нешто што направил ми е некако многу незрело размислување. Исто и варањето поради пијанство. Ако веќе врската не иде, и размислувате да бидете со некој друг, најубаво е таа врска да се прекине, па секој по свој пат и со свои намери..
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Порано да, но тоа не биле сериозни врски туку само авантури.

Со моменталната женска одам една и пол година, ја немам изневерено и не планирам да ја изневерам. Сум имал прилики, но не сум го сторил тоа.
Едно нешто што ме иритира е што околината од која сум опкружен ми ја полни главата со разни срања у принцип дека не требало да имам сериозна врска на вие години(иначе имам 20 полни), еднаш се живеело, секој ден се јадело ли грав... демек требало сега да се изнаебам различни пичиња додека можам а кога ќе се оженам здравје да бидам верен и сериозен.

Којзнае, можеби се во право а можеби и не ...времето ќе покаже.
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
dali sum izneveril :pos2:

prashajte me dali ne sum
Ејј дечко те глеам вака кул си, ај дај ми емесен, сакам да се дружам со тебе. Немам ни девојка ни ништо, а сакам да фатам. Осеќам со тебе полесно ќе биде.
 
Член од
20 август 2010
Мислења
167
Поени од реакции
24
Не сум изневерила, и не ги оправдувам оние што случајно, намерно или "несакајќи" го направиле тоа. Изневерувањето поради одмазда, некаква си желба да му се врати на партнерот поради нешто што направил ми е некако многу незрело размислување. Исто и варањето поради пијанство. Ако веќе врската не иде, и размислувате да бидете со некој друг, најубаво е таа врска да се прекине, па секој по свој пат и со свои намери..
totaly agree!!
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Со бакнеж многу пати,а со секс само еднаш.
 
Член од
24 септември 2010
Мислења
8
Поени од реакции
0
Да незнам ни јас зашто го направив тоа што ли мислев тогаш глупа сега се каам ама :toe:
 

vlaono

счо имат
Член од
27 јуни 2009
Мислења
159
Поени од реакции
7
Одговор НЕ.Ако сакам да изневерам поубо ке раскинам со нејзе па со таја другата што сакам однего да ја повредам , и сепак со таја со одам јас ја сакам , и накрај да ја повредам ? Немат шанси тие сто сакет да изневеруваат ко оваја Girll ти си момиче но комент за на лечење си , 14 години имаш и цел град ќе го свртиш после свиркајси , вртиго курајца ;)

--- надополнето ---

dali sum izneveril :pos2:

prashajte me dali ne sum
Не се фали до толку бе дете :)
 
T

Tetro

Гостин
Немат шанси тие сто сакет да изневеруваат ко оваја Girll ти си момиче но комент за на лечење си , 14 години имаш и цел град ќе го свртиш после свиркајси , вртиго курајца ;)
Постот е напишан пред повеќе од 3 години друже. Свиркај си.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom