Дали сте изневериле?

Член од
22 април 2010
Мислења
98
Поени од реакции
8
Да имам изневерено и тоа како...ехеее ...и ќе продложам да изневерувам...:) се додека не се заљубам...
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Ednash sum izneverila vo zivoto i ne se kaem za toa. Prvo i prvo ne go sakav dechkomi so koj odef, i vtoro.. go varaf so prva ljubov sho sum go imala vo zivoto :) Taka da .. Prosteno zaminato. Nema da varam pak.
 
Член од
17 март 2009
Мислења
7
Поени од реакции
0
никогаш во животот немам изневерно како и да е. мене ме имаат изневерено, и секогаш сум рекол како што правиш така некој друг ќети направи али секогаш треба да се знае дека во врска несе изневерува.
 
Член од
18 ноември 2010
Мислења
38
Поени од реакции
5
Не сум а и премногу мразам такви работи. Не е фер тоа.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.768
Поени од реакции
12.124
Во мислите скоро секој ден и тоа по неколку пати.
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.768
Поени од реакции
9.888
Сум изневерил...еднаш и не се каам! Го направив тоа од проста причија шо бев револтиран од девојками...ми мавна 2-3 шамари од "љубов" пред цело друштво!...
Брате ја би ја скубел ко кокошка за на жар..:icon_lol: да ми идри 2-3 уште и пред цело друштво, а не само да ја изневерам..:)
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Брате ја би ја скубел ко кокошка за на жар..:icon_lol: да ми идри 2-3 уште и пред цело друштво, а не само да ја изневерам..:)
Не види..тоа беа шамарчиња ко на шала...али сепак ме накурчија...
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Нити сум имал потреба, нити ми представувало некој предизвик... засега одговорот е не, и најверојатно така ќе остани уште долго време.
 
Член од
24 јули 2010
Мислења
212
Поени од реакции
12
Ако го сватиме неверството како работење на некого позади грб тогаш несум изневерил а и непланирам во иднина то да го направам .
 
Н

'Никола'

Гостин
Сум немал врска подолга од 3 недели а со тоа ни време за изневерување.:)
А и поради тие причини не останувам во врска, зошто бре луѓе трчате по други кога го/ја имате покрај вас таа личност што ја сакате. А ако не ја сакате, просто е, раскини па прави што сакаш.
 
Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
Досега не сум изневерила,а не сум ни чуствувала потреба.Имам редовен секс со дечко ми,добро ми е со него и едноставно нема причина за такво нешто.А си го поставувам и прашањето што има тој другиот а што нема дечко ми,што може да ми пружи,поголемо задоволсто,повеќе уживање..За пет минутно задоволсто сметам дека не вреди да си ја уништам седумгодишната врска.
Водењето љубов е уметност и мислам дека со саканата личност е најубаво,тогаш се чуствуваш исполнет од сите аспекти..страст,возбуда,љубов...се на едно место.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom