Дали сте задоволни од Македонската кошарка?

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
ama i rabotava e sto nmoze sa ima dobri kosarkari seka ne plakaa6t da plakkat mnogu i kobe bryant ke igra za rabotnici
TAKA E CITY PARK BOY!!!SPORTOT E BIZNIS BE LUGE TUKA SE PERAT NAJCISTITE PARI!!!AKO PLATIME MNOGU PARI CELA NBA LIGA KE DOJDDE KAJ NAS!!!AMA NEMAME PARI TOA E FINTATA!!!

DA DOJDE KOBE BRYANT KAJ NAS,KE MOZE DA JA KUPI CELA MAKEDONSKA LIGA SOSE TIMOVI I IGRACI!!!!
NEMAME USLOVI ZA DOBRA KOSARKA!!!:toe: :toe: :toe:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
TAKA E CITY PARK BOY!!!SPORTOT E BIZNIS BE LUGE TUKA SE PERAT NAJCISTITE PARI!!!AKO PLATIME MNOGU PARI CELA NBA LIGA KE DOJDDE KAJ NAS!!!AMA NEMAME PARI TOA E FINTATA!!!

DA DOJDE KOBE BRYANT KAJ NAS,KE MOZE DA JA KUPI CELA MAKEDONSKA LIGA SOSE TIMOVI I IGRACI!!!!
NEMAME USLOVI ZA DOBRA KOSARKA!!!:toe: :toe: :toe:
epa vidi sea ti dali ima kjar da kupis igraci.... so znaci titulata osven radost ........
pari? korist? nisto samo da se kaze.....sterjo ispra milioni preku rabotnicki najbogat coek u makedonija nemoze li da napravi najdobar tim....te molam?
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
nasava kosarka e najtapa katastrofa :)mozam da gledam samo mzt rabotnicki koga igraat drugoto katastrofa :)
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Spored mene kosarkata e katastrofa,ali gledam ponekogas mzt-Rabotnicki zaradi atmosverata
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
па не е за жалење ...напредува полека по полека =)
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Не бе кое задоволство искрено за мене е катастрофа сега дали за тоа придонесува дека цело време гледам странска и малку домашна али со еден збор не е тоа што треба
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
aj aj da se nadevame moze ovie pe**ive ke pustat srce da gi vratat nasite dobri igraci doma

a mada nema sansi neli?
 
Член од
30 октомври 2007
Мислења
137
Поени од реакции
0
Мислам дека уште не е развиена како кај соседните земји, на пример од 7 екипи во прва лига Маврово немаше пари да започне па сите чекаа на него, каков е тој прволигаш што неможе да си исплати учеството во прва лига.Најдобро ќе биде најдобрите тимови од македонската лига да бидат ставени во јадранската лига, ќе има полни сали со одлична атмосфера и со тоа уште повеќе ќе напредуваат македонските тимови, вака сеа за сеа слабо иде.:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom