Дали сме зависници од компјутерите и интернетот?

Член од
14 април 2006
Мислења
76
Поени од реакции
0
Osum saati na rabota pred kompjuter i posle doma uste tri cetiri pet :)
Izgleda zavisna sum :icon_eek:
 

Saiya Jin

Dizzy Fingers
Член од
26 април 2006
Мислења
1.266
Поени од реакции
10
Зависен нееее.Само не можам да седнам да учам,татко ми ми вели дека ќе ми го земе бидејќи не станувам од него итн.Јас не сум зависник само се лажат моите.Море чекај па и зависник сум бил :)
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
дафинитивно да и тоа со големо и здебелено ДА
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
Не викам дека сум зависник ама ако во денот не седнам на интернет посебно на форумов ако не дадам некое мислење тогаш мора да прочитам што има низ ворумов и така
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
Абе од компјутери и интернет може не сум.....ама од форумов неможам очи да тргнам и не ни сакам да тргнам
 

Xokaido

WaRrIoR_FoR_Life
Член од
5 април 2006
Мислења
131
Поени од реакции
1
Mnogu sum zarazen od kompjuterite poradi internetot i najgolem zavisnik sum ....od internettt
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
tezok zavisnik u kraen stadium,lecenje nevozmozno
 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4
Ja ne znam kako da se narecam samo znam deka mi e dosta od domasnite koi mi dosaduvaat i zakanuvaat deka ke mi zemat kompjuter od soba ako prodolzam vaka ..pa da i ja se odviknav od ucenje i od onie drugite obvrski samo zaradi edinstveniot i nezamenliv internet:) Inaku mojot kompjuter bez internet ne vredi poso ne mi ni koristi bez nego...goLjubam internetot ..bravo za pronaogacite
 
Член од
20 август 2006
Мислења
22
Поени од реакции
0
DuFFy напиша:
Абе од компјутери и интернет може не сум.....ама од форумов неможам очи да тргнам и не ни сакам да тргнам
Se slagam najvise zarazno e ova
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
Сите окулу мене ми викаат дека сум бил зависен од Интернет и компјутер...ама јас не им верувам :):) а и да сум шо ако..да не е подобро да гледам некоја глупа емисија на ТВ....од нетов барем можам да научам нешто
 

Kajgana Shop

На врв Bottom