Дали се тепате?

Член од
13 мај 2009
Мислења
687
Поени од реакции
283
Aко успее некој да ме испровоцира е тогаш летам на тепачка без разлика дали ќе го јадам подебелиот крај. Доста е некој да ми застане на живци! :mad:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Имам опасно гангстерско гето куче и го мочав во парк на знакот кај што имаше натпис не ја гази тревата и слика од куче над натпис, одговорното лице тука што беше само ме погледна мене и кучето и ништо не рече :icon_lol:. Никој ни ме провоцира ни ме тепа слободна земја :icon_lol:.
 

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.554
Поени од реакции
1.037
jas se tepam najcesto kopiljaci tepam koga se kurcat nadvor krevam 200 kila na benc i zatoa sum najjak i nikoj nesmee da mi se kurci i kako so rekol bruce lee ne se plasam od onoj sto znae 1000 udari tuku od onoj sto znae eden ama go izvezbal 1000 pati taka i jas kako brus li site gi tepam i im ja krsam kicmata

 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
Прашањево “дали се тепате?“ звучи ко да прашува некој “дали работите?“

Али ок, сигурно има и такви на кои тепачките им се секојдневие...
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
тренирав циу цица до прва година па потоа се откажав поради многу повреди е сега тренирам кикбокс и почнав да тренирам боди билдинг па не се тепам, избегнувам тепачки несакам никој да биде повреден, можат секогаш проблемите да се решат на убав начин, во последно време многу сум набилдан па другарите почнаа да се плашат од мене :)
--- надополнето: Oct 14, 2011 5:33 PM ---
јас да се тепам и тоа најчесто кога ќе испровоцира некој
марио по твојот ник се се познава дека имаш 13 години иако пишува дека си 18, така да тоа е нормално за ваз, не е којзнае какво вашето тепање тоа ви преставува како самодокажување и трае најмногу до 20 секунди.
 
T

Torchyrus

Гостин
тренирав циу цица до прва година па потоа се откажав поради многу повреди е сега тренирам кикбокс и почнав да тренирам боди билдинг па не се тепам, избегнувам тепачки несакам никој да биде повреден, можат секогаш проблемите да се решат на убав начин, во последно време многу сум набилдан па другарите почнаа да се плашат од мене :)
--- надополнето: Oct 14, 2011 5:33 PM ---

марио по твојот ник се се познава дека имаш 13 години така да тоа е нормално за ваз, не е којзнае какво вашето тепање тоа ви преставува како самодокажување и трае најмногу до 20 секунди.
Таман си реков конечно напиша нешто без да лажеш ... и ете ти ....... во последно време многу сум набилдан па другарите почнаа да се плашат од мене :pos::pos::tapp: , и ова ренирав циу цица до прва година па потоа се откажав поради многу повреди е сега тренирам кикбокс и почнав да тренирам боди билдинг , некако не држи вода али ај :D
On: Не , не се тепам избегнувам тепачки , премногу се немам тепано во животот затоа шо проблемите се обидувам да ги решам вербално , а да веќе кога се тепам е тогаш има последици и тоа не мали :D
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Таман си реков конечно напиша нешто без да лажеш ... и ете ти ....... во последно време многу сум набилдан па другарите почнаа да се плашат од мене :pos::pos::tapp: , и ова ренирав циу цица до прва година па потоа се откажав поради многу повреди е сега тренирам кикбокс и почнав да тренирам боди билдинг , некако не држи вода али ај :D
On: Не , не се тепам избегнувам тепачки , премногу се немам тепано во животот затоа шо проблемите се обидувам да ги решам вербално , а да веќе кога се тепам е тогаш има последици и тоа не мали :D
добро тоа со црвеното го напишав на шала :pos: немој толку да се возбудуваш:) како и да е си пишав сакаш верувај сакаш не (y)
 

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.554
Поени од реакции
1.037
тренирав циу цица до прва година па потоа се откажав поради многу повреди е сега тренирам кикбокс и почнав да тренирам боди билдинг па не се тепам, избегнувам тепачки несакам никој да биде повреден, можат секогаш проблемите да се решат на убав начин, во последно време многу сум набилдан па другарите почнаа да се плашат од мене :)
--- надополнето: Oct 14, 2011 5:33 PM ---

марио по твојот ник се се познава дека имаш 13 години така да тоа е нормално за ваз, не е којзнае какво вашето тепање тоа ви преставува како самодокажување и трае најмногу до 20 секунди.
Па не баш 20 секунди сеа зависи и до временските услови и зависи од годишното време, како и поставеноста на Земјата во однос на другите планети итн итн.

На пример ако врне во просек траат по 15,48 секунди. Ако е сончево знаат да траат и по 22-24 па може и 28 секунди. Ако е променливо облачно траат во просек по 20.56 секунди како што спомна ти.

Исто така има врска и поставеноста на планетите. Да не набројувам само ќе го кажам најголемиот феномен (сеуште неразјаснет од научниците како што се: Др. Офболи, Јанг Хенкц Кох, Џонас Брадрс и многу други) кој се случува кога Земјата е најблиску до Плутон. Тогаш тепачките траат и по 7-8 па и 56 минути.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855

:icon_mrgr:

Има една боља слика, навивачите на Рад држат платно со истава порака. Али ме мрзи да ја барам. xD :D
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
Најверојатно овие што пишале дека се тепат никогаш не си имале работа со полиција и судови.
Он топик: Последна тепачка пред 1 година , наредниот ден ми трепереше срцето и у исчекување на ѕвончето и да се појават дечките со марицата, јбг коа осетиш на џеб ќе се тресеш. Уствари тоа е и единствена тепачка во последните 2 години, претходно искркавме кривична сите од двете страни и по 30 000 и од тогаш избегнувам , претходно јбг коа си тинејџер тоа ти е интересно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom