Дали лепите постери во вашата соба?

С

сашенко

Гостин
Јас имав многу сега се е тргнато.Неколку пати ги ставав па ги вадев па нови ставав и така ама сега конечно No more...
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Целата соба ми беше изналепена со постери фудбалери, но ги тргнав сега е белина.
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Никад не сум лепел,а убаво е да се стаи нешто..Од Челзи може нешто да се залепи..се продаваат негде добро постери??
 
Член од
5 октомври 2010
Мислења
974
Поени од реакции
308
Моментално не практикувам вакви нешта, а не планирам ни за во блиска иднина.
 

Milla*

100% Milla
Член од
15 јуни 2009
Мислења
254
Поени од реакции
41
Имам само една слика залепена на вратата од мојата соба СУНЃЕРОТ БОБ :) срце мало :)
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Имам залепено еден од Еминем и еден од Арсенал :)
 
Член од
20 октомври 2010
Мислења
80
Поени од реакции
19
Претходно имав многу постери почнувајќи од Trezeguet па се до Evanescence. Сега имам нацртано графити на ѕидот (по еден на ѕид ) и да ви кажам подобро ми изгледа со графити одколку постери :)
 
Член од
1 декември 2010
Мислења
1.294
Поени од реакции
2.781
Порано цела соба со постери (од фудбалери(AC Milan), кошаркари(La Lakers), од волшебнички и др.), а сега имам единствено постер од Sebastian Giovinco и слика од Тоше П.
 
I

Intex

Гостин
Имам само две слики од омоти на албуми од Орфанд Ленд, и .... толку, ништо повеќе. *гордосмајли*
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Цела соба ми беше со постери..али му текнало на стариов летово да кречиме па ете ги..стојат во пакет ...а и дзитчево ми е бапка бело така да не го флекам веќе...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom