Дали лепите постери во вашата соба?

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.967
Не сум лепела никогаш постери. Ко мала сакав ама не ми дозволуваа моите со образложение дека останувале траги по ѕидовите после. И си залепив на внатрешната страна од бирото постер од Еминем, ама не се гледа таму. :(

Сега сметам дека детски и тинејџерски е тоа и дури и кога би имала можност не би лепела по ѕидови. :)
 
Член од
12 јануари 2010
Мислења
130
Поени од реакции
4
ДА! Има еден дел од собата моја, т.е. цел ѕид е излепен со постери, најќефски ми е еден екстра голем од Ville Valo.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
На ѕидовите Не , али на вратата ДА :vozbud:
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
644
Поени од реакции
156
имам еден на вратата и кога ќе се разбудам ми го разубавува денот-Ана Курникова, имав и еден од порше ама застаре моделот па отиде во канта
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.754
Поени од реакции
12.080
Немам ставано постери уште од 6 -7 оделение...тогаш имав од Нирвана, Ејс оф Бејс, Металика...од германското Браво списание ги собирав...и да, во средно лепев голи жени на врата, за кога ќе се разбудам да ми дадат волја за живот...:vozbud:
 
Член од
28 март 2010
Мислења
67
Поени од реакции
2
не... нишо не лепам у соба ама баш нишо
 
Член од
27 јуни 2009
Мислења
13
Поени од реакции
1
И јас на времето собирав од Браво
Ама од тогаш наваму се што имав од Шон Кемп залепив ,и само тоа!
И тие уште ми стоат
ДАЛИ ИМА НЕКОЈ ПОСТЕРИ ОД ШОН КЕМП?
Има?
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Имам некои стојат одамна...али веќе е демоде....сега имам нацртани графити на зидовите од собата....:vozbud:
 

Sp1r0

Заљубен
Член од
8 мај 2010
Мислења
157
Поени од реакции
19
Lepev porano sega gi izvadiv im projde modata
 

WildGirl

Lost in the forest ...
Член од
28 јуни 2008
Мислења
636
Поени од реакции
93
Да ... децката цела ми беше со постери буквално цела, ама сега имам нова децка така да средена е цакум пакум па засеа имат само македонско знаме ќе видиме за постери.:smir:
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.403
Поени од реакции
2.491
Дома целата соба ми беше со постери,ѕидови,регали,се беше со постери.Сега немам ни еден
 
Член од
14 мај 2010
Мислења
22
Поени од реакции
0
Да имам залепено постери во мојата соба.Најмногу имам од Тоше Проески (тие ми се залепени на посебен дел од ѕидот), а остнанатите постери ми се од пејачки и пејачи и од некои сериски филмови. :)
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Порано лепев низ цела соба....имав постери од фудбалери,фудбалски клубови,пејачи...итн....
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Како помала имав постери залепено во соба, ама одамна ги тргнав, некако ми изгледа многу детски и несредено собата кога има постери
 

Kajgana Shop

На врв Bottom