Cvanc
Поени од реакции
2

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • хахахаха и ја бев кај неа на полагање. А и класна ми беше. Ретко да падне некој само ради неа...ако полагаш и некој друг предмет тогаш имаш проблем и може да те бутнат ако сакаат
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom