Дали лажат децата?

Член од
15 септември 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
13
Сигурно секој има излажано по нешто:helou:
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
не да лажат,сушат. Ко ѓупцине
 

Izr0d

Била сам дете...=)
Член од
9 мај 2008
Мислења
593
Поени од реакции
29
Па какви родители такви деца. Децата учат од возрасните....така да нема некој кој нема до сега излажано нешто.:helou:
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
234
Поени од реакции
9
не бе не лажат неееее ич не лажат..
Зима седнува на компјутеро му паѓа тастатурата на земјата и ми вика лошо си ја ставил сама падна не ја јас бутна :nesum:
не е само ова... а зинат а излажат :))
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Све зависи од тоа како се поставил родителот према нив и како го воспитале

...јас на пример и да сакам да лажам некој во очи да го гледам и лажам то нема шанса
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Све зависи од тоа како се поставил родителот према нив и како го воспитале

...јас на пример и да сакам да лажам некој во очи да го гледам и лажам то нема шанса
Абе ајде,сакаш да ни кажеш дека ти не лажеш????

Нема човек што нема излажено,некој повеќе некој помалку,некои сушат...ама свети нема :)
 

word

Експресија...
Член од
2 октомври 2007
Мислења
298
Поени од реакции
3
децата се паметни они не лажат:smir:
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
jas mislam da,i ne treba nikoj pat da gi slusate oni sto kazuvat bidejki mnogu lazat. jas na deca ne veruvam.
Ееееј сеа се освести!Па кое дете не лажело,иако до кај 2-3 година не разликуваат вистина и лага,но понатаму секако дека ЛАжАТ!!!
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
166
Поени од реакции
7
a be demek starine ne lazat pa ste se fatile za decata.:vozbud::vozbud:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
да некои повеќе некои помалку
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
a be demek starine ne lazat pa ste se fatile za decata.:vozbud::vozbud:
Точнооооооооооооооооооооооооооооо....Мислам дека секој во животот има потреба да излаже, без разлика дали е тоа дете или 4875384582465289 годишен старец
 

Kajgana Shop

На врв Bottom