Дали/колку девојките сакаат анален секс?

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Абе ружно е. Замисли ти искача семка од пиперка? Или па сончогледот што сте го јаделе претходниот ден?
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: S&M
Член од
23 мај 2009
Мислења
958
Поени од реакции
727
Една пријателка ми кажа дека аналниот секс е сигурен начин да добиеш машко дете...
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Пробано - и недопадливо.

Не викам дека не би пробала никад више.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: any

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.393
Поени од реакции
2.430
На што да внимавате и како да си го олесните? Аналниот секс може да биде болен ако при практикувањето не се внимава на нежноста.При самиот секс потребно е со лубрикант да се намачка и отворот на девојката како и пенисот на партнерот.За разлика од вагината, анусот не создава никакви течности кои би можеле да ја олеснат пенетрацијата. Користете лубриканти на база на вода и силикон.Кажете му да го стимулира вашиот анус при самата пенетрација. На тој начин мускулите на анусот ќе се опуштат и полесно ќе го примат пенисот.Од друга страна, мажите мора потполно да се уверени дека нивната драга го прави ова чисто од љубов.
Што не смеете да заборавите?
За време на аналниот секс забранети се груби потези, затоа што може да дојде до пукање на крвните жили во анусот.Ако сте во долгогодишна врска и знаете дека партнерот нема никаква полово пренослива болест, не мора да користите кондом затоа што не постои опасност од бременост.И, не заборавајте, ако пенисот бил во анусот, не смее потоа неисчистен да влезе во вагината, затоа што може да пренесе бактерии кои ќе предизвикаат непријатни инфекции.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ja zatoa otkako ke ja optegaram analno i go dsvam da go izlize za da go zacisti!
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
И после фино го залапува да ги размени сочните анални остатоци.Тоа го поштуваш?
 

L-A-V

who cares? =)
Член од
2 декември 2008
Мислења
477
Поени од реакции
57
Една пријателка ми кажа дека аналниот секс е сигурен начин да добиеш машко дете...
ти ова вистина? :nesvest:

Абе ружно е. Замисли ти искача семка од пиперка? Или па сончогледот што сте го јаделе претходниот ден?
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: да си жив ме насмеа :pos2:
 
M

MIL

Гостин
Доколку сака девојката би прифанал да и направам анален секс , ќе и ги исполнам сите желби во кревет :smir: ако задоволството е обострано се разбира !
 

SPAMS

Спејси нарко истражувач
Член од
25 април 2010
Мислења
78
Поени од реакции
5
Дечки не знам колку ги задоволувате вашите партнерки , но само да кажам дека кога ќе дојде моментот на врвно задоволство кај жената за време на аналниот секс , увек на вашиот пенис ќе се најде одпадок од дебелото црево и слични шитови .. не морам да објаснувам зашто нели :) а вие сами пресудете дали е во ред или не .. сум имал неколку пати јас и некад ми е убаво али не треба секогаш .. :smir:
 
A

AnFem

Гостин
Не знам за девојките, јас го обожавам. Само треба многу хигиена за да нема гратис изненадувања како што прочитав погоре
 

Kajgana Shop

На врв Bottom