Дали/колку девојките сакаат анален секс?

Член од
29 март 2009
Мислења
13
Поени од реакции
1
eden jak fol slusnav!ako bese penisot za vo vagina ke imase forma na sekira:vozbud:pozdrav do site sexualni stru4njaci
 
Член од
21 мај 2009
Мислења
7
Поени од реакции
0
Пробајте :)

Од мое лично искуство, зрелите, сексуално искусни и ослободени девојки немаат проблем со анален, го практикуваат и често го бараат. Ги пали, интересно им е и убаво. :pipi:

Сум бил со неколку девојки, и баш кога се највеќе напалени, во тој момент бараат.

За мажот е исто добро, малце да смени, да не е монотоно, плус се пали на доминацијата (има некое дополнително чуство).

На крај, коа ќе прочита тука 20страни на форумов колку е "забрането", се пали уште поише. :pos2:

Ништо против тие што не го практикуваат, јас сум имал случај девојка пред мене да не практикувала, ама коа и покажав како се прави тоа мајсторски, месец дена само за тоа збореше и се чудеше. Хаха ама се изнафалив сеа, ама чиста вистина најискрено.

Јас дури и не верував (не знаев) дека можат да доживуваат оргазам при анален, али и тоа коа го видов со свои очи се фасцинирав. Плус, се ослободив од притисокот дека "аналниот секс е само за мене, а не и за девојката", после неколку оргазми сега немам проблем и јас да си побарам зошто знам дека ќе ужива и таа многу а не само јас.

Поздрав, и ЕКСПЕРИМЕНТИРАЈТЕ!
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
a ti se predlagas za seks so mene? ima mnogu kandidati, ama malku ke ja imaat taa sreka:vozbud:
Мамичке...се нешто мислам дека во однос на тие малку ме вбројуваш мене. Слободно кажи. Мене ми е анти шмек анален секс...ама ако настојуваш и инсистираш ќе ти се најдам :) Шмек

Од мое лично искуство, зрелите, сексуално искусни и ослободени девојки немаат проблем со анален, го практикуваат и често го бараат. Ги пали, интересно им е и убаво. :pipi:

Сум бил со неколку девојки, и баш кога се највеќе напалени, во тој момент бараат.

За мажот е исто добро, малце да смени, да не е монотоно, плус се пали на доминацијата (има некое дополнително чуство).

На крај, коа ќе прочита тука 20страни на форумов колку е "забрането", се пали уште поише. :pos2:

Ништо против тие што не го практикуваат, јас сум имал случај девојка пред мене да не практикувала, ама коа и покажав како се прави тоа мајсторски, месец дена само за тоа збореше и се чудеше. Хаха ама се изнафалив сеа, ама чиста вистина најискрено.

Јас дури и не верував (не знаев) дека можат да доживуваат оргазам при анален, али и тоа коа го видов со свои очи се фасцинирав. Плус, се ослободив од притисокот дека "аналниот секс е само за мене, а не и за девојката", после неколку оргазми сега немам проблем и јас да си побарам зошто знам дека ќе ужива и таа многу а не само јас.

Поздрав, и ЕКСПЕРИМЕНТИРАЈТЕ!
Ако си Кларк Кент на Кајгана...како што опиша преку постов...ондак си и покажал на девојката дека си Супермен за анал секс...а она се осеќала ко Лоис Лејн...:)
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
несакам анален секс не сум имала невикам дека нема да имам во идниа никогаш не се знае ако мојот партнер го сака тоа премногу и е среќен за тоа може да се деси
 
Член од
1 февруари 2010
Мислења
57
Поени од реакции
4
anal seks

Dali postojat predrasudi kaj vas kon ovov vid sesualno zadovolstvo?
Do maskiot pol prasanje: dali vie se custvuvate poubavo od devojkata ( zenata)
Do zenskiot pol istoto prasanje dali vi pravi zadovolsvto (ili bolka vo izvesna doza vo pocetokot) analniot seks, dokolku ste praktikuvale
pozdrav! i ocekuvam otvoreni i iskreni odgovori::toe:
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
Имам анален секс и го правам тоа за мое задоволство,не само заради партнерот.
 

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Но, но, но

Јас воопшто не сакам - сум пробала еднаш два пати - и нема шанси повеќе:back:

А, ако господинот сака да ме е.. анално - тогаш најпрвин нека дозволи јас да му начукам нешто анално - па после нека бара:vozbud:
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
1.705
Поени од реакции
75
Мене ми се допаѓа аналниот секс... меѓутоа не секоја девојка го практикува. Во секој случај мислам дека повеќе од девојките кои пробале им се допаѓа, доколу имале шанса да го искусат со некој кој знае и има стрпление да го направи тоа нежно, полека и професионално :wink:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Анализирање, синтетизирање, се е логика, ех
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Незнам,немам доволно искуство :)
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Несакам анал.Имам слушано некои работи за тоа што им се има случено на некои другари,и се повеќе се оддалечувам од помислата на таков секс.Несакам и мене да ми се случи нешто слично.


Не е како што изгледа на порничите,девојката СЕРЕ од таму.Не е анал за неискусни може секакви работи да се случат,ама баш секакви :)
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Несакам анал.Имам слушано некои работи за тоа што им се има случено на некои другари,и се повеќе се оддалечувам од помислата на таков секс.Несакам и мене да ми се случи нешто слично.


Не е како што изгледа на порничите,девојката СЕРЕ од таму.Не е анал за неискусни може секакви работи да се случат,ама баш секакви :)
:pos2::pos2::pos2:
Една моја поранешна другарка му се има испосрано на дечко и сред секс. И овој ја избркал :icon_lol:
 

i5.

Форум Џедај
Член од
12 април 2010
Мислења
201
Поени од реакции
90
Да,ги пали:drk:
 
Член од
16 април 2010
Мислења
2.558
Поени од реакции
1.503
Несакам анал.Имам слушано некои работи за тоа што им се има случено на некои другари,и се повеќе се оддалечувам од помислата на таков секс.Несакам и мене да ми се случи нешто слично.


Не е како што изгледа на порничите,девојката СЕРЕ од таму.Не е анал за неискусни може секакви работи да се случат,ама баш секакви :)

Тие кои се ебат на филм во гз, пред да го почнат снимањето, пијат од одоние средствата(незнам како ги викаат) за чистење на стомакот.

Имам слушано негде, само незнам колку е вистина.
 
Член од
11 април 2009
Мислења
46
Поени од реакции
4
Кое е задоволството некој да ти го рашири чмарот? :/
Јас не би.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom