Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
натуш напиша:
ushte ne odlucivte be dali goltame ili ne ? :))))))))
одлучено е бе, 13 гласа ДА, сега сакале нејќеле мора да голтате :D :D
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Гижо напиша:
одлучено е бе, 13 гласа ДА, сега сакале нејќеле мора да голтате :D :D
Чекај не е завршена анкетата а колку што јас гледам и жените гласаат. Тоа некаков знак ќе е :twisted: :twisted:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Macedalien напиша:
Гижо напиша:
одлучено е бе, 13 гласа ДА, сега сакале нејќеле мора да голтате :D :D
Чекај не е завршена анкетата а колку што јас гледам и жените гласаат. Тоа некаков знак ќе е :twisted: :twisted:
чудно што само има еден глас не, ваљда е на Дани :D :D
 
I

irena_gvg

Гостин
kak ne vi e stram beh kak moze cura da gotla, tie sa goltaaa se naj golemi cumi.
ja glasav NE!
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Машала сте се изнапишале :arrow:
Мое мислење на темава...
Колку што ја ги разбирам жените до сега,зависи од степенот на развој што го достигнале(исто важи и за нас).Кога почињаат со секс има поголеми шанси да пробаат.Ако им се погоди партнерот најверојатно ке продолжат и понатаму,а кога ке достигнат зрелост и сигурност да знаат што сакаат,воопшто нема да мислат на тоа ко на нешто лошо,ке стане составен дел од сексот и толку околу ова!Да,Голтаат!
 
Член од
18 јуни 2005
Мислења
27
Поени од реакции
1
irena_gvg напиша:
kak ne vi e stram beh kak moze cura da gotla, tie sa goltaaa se naj golemi cumi.
ja glasav NE!
Curo a ti od unatreshnost da ne si a? Ili te odgledale amishi? Sho tolku se ispozapali ne mi e jasno....si proala i ne ti chinelo...fine by me...ali ako ne si proala i samo kenkash onaka ondak teorija ne valja tuka....nie barame mislenje na zheni sho proale....a tie sho proale im se sfigjalo taka da sho da ti kazham ako ne ti se golta ne goltaj ali ne im krshi film i na drugite. Dodusha mozhe spored tebe i sex u neklasichna poza e tabu tema.... ne me iznenadue STRUMICHKA GEVGELICHANKA:D:D:D ahahahaha
 
Член од
2 март 2005
Мислења
499
Поени од реакции
1
hahaahahah
smeski:)

samo napred !:) so goltanje i ne goltanje:) neznam zs pa ti se chatalis :)koga devojceto samo si kaza kako ti so si kazuvas dali sakas ili nejkes:) i ona si kaza deka nejke i deka site ste CUMI so goltate :)haahahahah

napred cumi:)
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
FrOsTDrAgOn напиша:
Ili te odgledale amishi? Sho tolku se ispozapali ne mi e jasno....si proala i ne ti chinelo...fine by me...ali ako ne si proala i samo kenkash onaka ondak teorija ne valja tuka....nie barame mislenje na zheni sho proale....a tie sho proale im se sfigjalo taka da sho da ti kazham ako ne ti se golta ne goltaj ali ne im krshi film i na drugite. Dodusha mozhe spored tebe i sex u neklasichna poza e tabu tema.... ne me iznenadue STRUMICHKA GEVGELICHANKA:D:D:D ahahahaha
Too Pane :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

yin yang

Who, me?
Член од
24 април 2005
Мислења
1.621
Поени од реакции
32
Јас не голтам затоа што ми е гадно. Имам пробано и не ми се допаѓа.

Знам дека сега ке почнете нешто во стилот „Се прави светица...блабла“ оти нема врска тоа. Правам само работи кои ми се допаѓаат, а и финтата во сексот е да се прави она што и двајцата партнери го сакаат и никој никого да не тера нешто да прави на сила.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
yin yang напиша:
Јас не голтам затоа што ми е гадно. Имам пробано и не ми се допаѓа.

Знам дека сега ке почнете нешто во стилот „Се прави светица...блабла“ оти нема врска тоа. Правам само работи кои ми се допаѓаат, а и финтата во сексот е да се прави она што и двајцата партнери го сакаат и никој никого да не тера нешто да прави на сила.
Не, напротив. Постов е сосема во ред.
Другите тврдат дека било гадно, а викаат дека немале пробано. Ако имаш пробано и не ти се допаѓа, тогаш имаш право да го држиш овој став. Постов е "петка".
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Машки...не влагвајте многу у филмо на голтање. Зш? Еве пример. напрајте ми услуга и свршете си во рака па помирисете од блиску да видите зашто зенските им е "ќејф" да голтаат. Ако веќе сакате некој ефект, јадете повеќе овошје и зеленчук, намалете со цигарите и алкохол, така спермата ќе има поблаг вкус и нема да смрди толку. 8)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom