Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Ми се чини дека темата станува се пожустра и пожустра и затоа наместив мала анкета којашто ќе биде активна во наредните три дена. Ајде сега сите на гласање оти... “Кој превари - тој товари!“ :wink:

Има некои коишто не сакаат да се изјаснат или се кријат и сакаат да ја прикажат реалноста на друг начин така што... Ај да ве видам сите на анкетата како ќе се изјасните. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Macedalien напиша:
Ми се чини дека темата станува се пожустра и пожустра и затоа наместив мала анкета којашто ќе биде активна во наредните три дена. Ајде сега сите на гласање оти... “Кој превари - тој товари!“ :wink:

Има некои коишто не сакаат да се изјаснат или се кријат и сакаат да ја прикажат реалноста на друг начин така што... Ај да ве видам сите на анкетата како ќе се изјасните. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A dali mazite homo sakaat da goltaat?
Ama iskreno...
 

Go2bed

Vasilij Zajcev
Член од
2 март 2005
Мислења
972
Поени од реакции
13
јас вака ќе кажам.....ако двајца луѓе се сакаат..............тогаш може да прават што сакаат..........ако и на двајцата им е убаво тогаш све е дозволено
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Anketava ne e fer zatoa sto glasaat 90% maski treba samo zeni da glasaat po ova prasanje
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
baby напиша:
Anketava ne e fer zatoa sto glasaat 90% maski treba samo zeni da glasaat po ova prasanje
Па добро, има и жени кои не идат на форумот, а голтнале на некој од форумџиите, па затоа и тие имаат право да одговорат во нивно име...
Не се плаши бејб, немаме никаква корист ние мажите да го "наместиме" гласањето.
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Acid напиша:
baby напиша:
Anketava ne e fer zatoa sto glasaat 90% maski treba samo zeni da glasaat po ova prasanje
Па добро, има и жени кои не идат на форумот, а голтнале на некој од форумџиите, па затоа и тие имаат право да одговорат во нивно име...
Не се плаши бејб, немаме никаква корист ние мажите да го "наместиме" гласањето.
Ne u prav smisol da go namestite ama vie site always ste za "DA"
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
baby напиша:
Acid напиша:
baby напиша:
Anketava ne e fer zatoa sto glasaat 90% maski treba samo zeni da glasaat po ova prasanje
Па добро, има и жени кои не идат на форумот, а голтнале на некој од форумџиите, па затоа и тие имаат право да одговорат во нивно име...
Не се плаши бејб, немаме никаква корист ние мажите да го "наместиме" гласањето.
Ne u prav smisol da go namestite ama vie site always ste za "DA"
Ако некој гласал "да", значи имал искуство со таква девојка. Simple as. :wink:
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Acid напиша:
baby напиша:
Acid напиша:
baby напиша:
Anketava ne e fer zatoa sto glasaat 90% maski treba samo zeni da glasaat po ova prasanje
Па добро, има и жени кои не идат на форумот, а голтнале на некој од форумџиите, па затоа и тие имаат право да одговорат во нивно име...
Не се плаши бејб, немаме никаква корист ние мажите да го "наместиме" гласањето.
Ne u prav smisol da go namestite ama vie site always ste za "DA"
Ако некој гласал "да", значи имал искуство со таква девојка. Simple as. :wink:
Aj OK sto se pofali za sebe si ama veruvaj deka ima i takvi koi voopsto ne probale oral a glasale "DA"
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
baby напиша:
Aj OK sto se pofali za sebe si ama veruvaj deka ima i takvi koi voopsto ne probale oral a glasale "DA"
Сакаат да пробаат луѓето, само го (ја) чекаат вистинскиот (вистинската) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Орал??? Нееее тоа е гадно бе, заостанато. Не ми е јасно како можете да правите таква работа. Се знае што е најбоље. Само мисионерска и доста е :P
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
baby напиша:
Anketava ne e fer zatoa sto glasaat 90% maski treba samo zeni da glasaat po ova prasanje

па собери женски и и гласајте не :D
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
baby напиша:
Anketava ne e fer zatoa sto glasaat 90% maski treba samo zeni da glasaat po ova prasanje
Нека гласаат бе душо и жени :wink: никој не им брани!!! Бај д веј - мажите коишто гласаат ваљда имаат искуство и, како што кажав, кој превари - тој товари!!!

StenmarC напиша:
Орал??? Нееее тоа е гадно бе, заостанато. Не ми е јасно како можете да правите таква работа. Се знае што е најбоље. Само мисионерска и доста е :P
Де бе ај мисионерка. Чиниш мајка Тереза ќе се праам :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
baby напиша:
A dali mazite homo sakaat da goltaat?
Ama iskreno...
Одговорено е на тоа прашање на една од првите три страни на темава - прочитај и ќе се увериш :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom