Дали жена може да биде силувана по телефон?

Статус
Затворена за нови мислења.

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.894
Поени од реакции
263
до кај сте бе со силувањево?:pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
163
:nesvest:
Абе немој вака јавно,пиши и пп
Стварно бе, требаше по приватна да кажеш, вака не бидува работа сите ќе знаат...после кога ќе те пријавам за силување ехеее колку кајганџии сведоци ќе има :pos:
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.413
Ако де, сакам да ја промовирам Македонија во светот :) НЕКА СЕ ЗНАЕ :pos:

П.С. Досега тројца титнаа :pos: :pos: :pos: Не се срамете бе,нема да боли!
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.965
Поени од реакции
178
Зајде темава.

:closed:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom