Дали жена може да биде силувана по телефон?

Статус
Затворена за нови мислења.

mile_panikaaa

Нормален
Член од
28 април 2008
Мислења
348
Поени од реакции
9
„Мамооо, татооооо, ме скинааа преку телефоон!!„

Типот изгледа има надприродни моќи со мисли и зборови преку телефон ја скинал!

Ахаха!
Типот е цар ако го напраел тоа па рука би му дал хаха.преку телефон тоа да го напраеш со зборови и мисли а бе ипак ја би рекол таа била ептен забегана или па глупа.:pos2:али ипак јако е !! хехехе
 

Apokalipto

(М)
Член од
4 март 2007
Мислења
15.578
Поени од реакции
2.575
Битно, типот се јавил, предизвикал револуција и оваа крваво ја задушила.

Виновен е :pos:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.792
Поени од реакции
3.326
Ако оваа добие на суд, јас сум плазма телевизор, од оние поголемите.
Чим нема пенетрација, или било каков сексуален чин, што подразбира физички контакт, нема силување...
Па на крајот на краиштата можела да ја спушти слушалката, ако евентуално типот ја малтретирал (а во што не верувам).
Нема дело!
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
55
Поени од реакции
3
vaka siluvaweto e kr delo dvoaktno obljuba i prisila
prisila nema ovde pa nema ni siluvawe.Marijanovic vikase na ispit "cinot na siluvawe zavrsuva " kad podze da udze" odnosno naski kazano koga ke se spojat polnite organi".Neznam so e tuka nejasno NEMA SILUVAWE
 
E

elence*$

Гостин
даа бе, јас отсега не се јавувам на непознати на телефон... шо знајш шо мојт да бидит:icon_eek:
 
Член од
6 февруари 2008
Мислења
1.271
Поени од реакции
228
По телефон не, ама со телефон ( оние големине на преклопување ) може. :)
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.423
Што тип на телефон бил тоа? Може ептен добра реклама да се направи :pos:

А замислете уште и трудна да останала !!?? џииииизззз хај тек :pos:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.894
Поени од реакции
263
требит да се напрајт една хот лајн линија...
Доколку не сте скината - - - Јавете се и скинете се
Доколку не сте бремена - - - Јавете се и забременете
Ексклузивно... Секс по телефон... со последици :vozbud:
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
требит да се напрајт една хот лајн линија...
Доколку не сте скината - - - Јавете се и скинете се
Доколку не сте бремена - - - Јавете се и забременете
Ексклузивно... Секс по телефон... со последици :vozbud:
Доколку не сте скината притиснете 1
доколку сте скината притиснете 2
доколку сакате да затрудните притиснете 3
доколку незнаете за што зборувам ве молиме рритиснете 1.После разговорот јавете се во полиција и пријавете силување.:pos::pos::pos:
мала шала мал оф топик сори
 
Член од
7 февруари 2007
Мислења
227
Поени од реакции
0
Тука сигурно голема улога игра слушалката
па уште ако имало и вибрација лелееееееееееееее :pos:
 

Misirkov

Модератор
Член од
17 март 2005
Мислења
11.528
Поени од реакции
1.553
vaka siluvaweto e kr delo dvoaktno obljuba i prisila
prisila nema ovde pa nema ni siluvawe.Marijanovic vikase na ispit "cinot na siluvawe zavrsuva " kad podze da udze" odnosno naski kazano koga ke se spojat polnite organi".Neznam so e tuka nejasno NEMA SILUVAWE
Не, не, денес во САД е допуштено да има ситуации кога жената може да се премисли ОТКАКО имала физички контакт. За тоа пишуваше Katie Roiphe пред десетина години, и против неа стана целиот феминистички етаблишмент. Јако оружје е тоа да можеш кога сакаш да тврдиш дека си силувана.
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
Ја знаете изреката после ебење нема каење?!
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
па може преку мобилен ако има јаки вибрации:vozbud:
 
Б

БејбиГрл

Гостин
па може преку мобилен ако има јаки вибрации:vozbud:
Му велиш на некого "ај звони ми за 5 мин на мобилен",потоа се сремаш,си го сместуваш мобилниот убаво и после...оп тужба за силување:pos2:

Јас мислам дека девојкава сака малку слава,без никаков талент...али нејзините незнам
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.423
Јас па сум сигурен дека ќе и понудат работа во некој телеком :pos:

Подобра реклама нема !:tv:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom