Дали жена може да биде силувана по телефон?

Статус
Затворена за нови мислења.

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.964
Поени од реакции
361
Ццц.. Силување преку телефон бе :pos2:

Што ти прави Bluetooth ! :)
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Нема шанси. Може да се возбудила па САМА да пикнала прстот кај што не треба и да направила беља, или да била скината па не знаела како да им соопшти на нејзините. :wink:
Друго нема. :toe:
Што убаво и текнало, ем да се оправда пред родителите, ем да се направи славна, а? :)
Еееее, дефинитивно забегана е денешнава младина. Ни таму веќе нема нормални. :icon_lol:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.132
Поени од реакции
273
О копуци едни... Во тунис глеате што праат луѓево по телефон а вие у живо не можете... под итно деегација да се организира да одите да го испитате типов... ептен ербап чоек... а вие тука силни се правите..
еее никола никола... џабе што се прокламираш као тежок јебо.. типов те надминува..
инаку јас да сум судија... хммм...
па зависи од ситуација.. ак типов е гаден тогаш пресудувам у корист на девојката, у обратна ситуација блага казна... рецимо две секс сеанси по телефон со судијката:)
( глеате какви корумпирани кадри ќе излезат од правен:) )
а да сум адвокат на девојката ќе играм на карта ментално обољење..
или заблуда.. присила.... море имам јас бујна фантазија, ќе ме биде за адвокат... али само и само под услов да ми каже типкава што стварно се десило
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
О копуци едни... Во тунис глеате што праат луѓево по телефон а вие у живо не можете... под итно деегација да се организира да одите да го испитате типов... ептен ербап чоек... а вие тука силни се правите..
еее никола никола... џабе што се прокламираш као тежок јебо.. типов те надминува..
инаку јас да сум судија... хммм...
па зависи од ситуација.. ак типов е гаден тогаш пресудувам у корист на девојката, у обратна ситуација блага казна... рецимо две секс сеанси по телефон со судијката:)
( глеате какви корумпирани кадри ќе излезат од правен:) )
а да сум адвокат на девојката ќе играм на карта ментално обољење..
или заблуда.. присила.... море имам јас бујна фантазија, ќе ме биде за адвокат... али само и само под услов да ми каже типкава што стварно се десило
чекај немаме до судница дојдено:smir:
ќе биде и тоа само да ја најдеме личноста што е силована:pos::pos::pos:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.132
Поени од реакции
273
чекај немаме до судница дојдено:smir:
ќе биде и тоа само да ја најдеме личноста што е силована:pos::pos::pos:
ај ај ... сакаш да кажеш дека толку те бива по телефон?
дај остај барем бројче... мислам дека ќе имаш многу заинтересирани
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
ај ај ... сакаш да кажеш дека толку те бива по телефон?
дај остај барем бројче... мислам дека ќе имаш многу заинтересирани
да бе да оставам број и....
после да барам адвокати:pos:
благодарам не:baeh::baeh::baeh:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.132
Поени од реакции
273
да бе да оставам број и....
после да барам адвокати:pos:
благодарам не:baeh::baeh::baeh:
ееее.. да е болката кај адвокатите... не се секирај ... имаме тука адвокати со лопата да ги црпиш...
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
па да размислиш на некој начин сите сме силовани од моб..
ова зрачење не да те скини туку ќе те распара:baeh:
а кој не е скинат?:pos2::pos2::pos2:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
165
Значи пукал химен онака сам, од муабет по телефон? тииф не знаев!
:pos2:
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0
Pa Jas Mislam Deka Ne Moze Da Bide S.iluvana Po Telefon
 

DespaiR

Narc0tic
Член од
5 октомври 2007
Мислења
205
Поени од реакции
1
Boooo niso veke ne e sigurno :)
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
а па замислете ги цајканите со оние футроли партали се прават:pos2::pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom