Дали друго машко го видело вашиот алат (МАЖИ)

Член од
31 март 2013
Мислења
320
Поени од реакции
197
Ја отворив темава чисто да видам дали и на други му се случило друго машко да му го види к****. Дали мислите дека тое педерски? Според некои е... А јас мислам дека не е се дури нема...
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Ја отворив темава чисто да видам дали и на други му се случило друго машко да му го види к****. Дали мислите дека тое педерски? Според некои е... А јас мислам дека не е се дури нема...
А од која близина те интересира гледањето, пример дали е то 20 метра негде на плажа или на 20 сантими?
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.886
Поени од реакции
14.377
Ја отворив темава чисто да видам дали и на други му се случило друго машко да му го види к****. Дали мислите дека тое педерски? Според некои е... А јас мислам дека не е се дури нема...
Значи сите спортисти се педери :icon_lol:
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.411
Ја отворив темава чисто да видам дали и на други му се случило друго машко да му го види к****. Дали мислите дека тое педерски? Според некои е... А јас мислам дека не е се дури нема...
...дури се нема ама по ваква тема ке биде дали од еднаш се станува.. и така натаму. За едно гледање тема не се отвара него кажи си ти што те копка има тука експерти одма ке ти објаснат.
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Нема ништо геј ако некој тебе ти го види алатот. Или ти нечив алат видиш.
Геј станува чинот ако желба те довела до гледање нечив алат или нечија туѓа желба довела до гледање на твојот. А и понатамошна желба за дејствување врз истиот, нели.

Надвор од тоа, да го видиш у соблекувална, вц, нудистичка плажа и слично не било твој избор па да те напраи геј.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Глупости, немаш идено на бања или нудистичка плажа?
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
:facepalm::pos: .... а не кажа, ти виде туѓ или твојот ти го видоја.
А ако планираш да станеш педер, знај дека од гледање фајде нема. Апак ако ти виде поголем од твојот не се разочарувај. Имам колега надарен, му се гледа преку облеката, било што и да облече изгледа како билдер во тоа меѓуножјето :D ..... џабе, го користи само за мочање.
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Коа глеавме порничи као деца си ги меревме кој има поголем
Моот беше најдолг и најдебел
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.739
Поени од реакции
7.552
Коа глеавме порничи као деца си ги меревме кој има поголем
Моот беше најдолг и најдебел
Моот е невообичаено име за нашево поднебје, ама со другар како тебе сигурно се осеќал ко да е дома.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Коа глеавме порничи као деца си ги меревме кој има поголем
Моот беше најдолг и најдебел
Не е бе за палците муабет, за друго се разговара.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom