Дали друго машко го видело вашиот алат (МАЖИ)

Член од
17 јуни 2015
Мислења
35
Поени од реакции
65
Ми го има видено, земено, мерено, плукано, примано. Дали е тоа педерско? Според некои е, според мене се дури го немаш примено барем 2 пати пошто од еднаш... Ве молам длабочински дискусии околу дилемава :icon_lol: :tapp:
 
Член од
25 јуни 2015
Мислења
462
Поени од реакции
416
Ако имаш голема желба да им ги гледаш гениталиите на другите мажи дури премногу е геј некако, а има некои сакаат да си ги споредуваат меѓусебно ваљда чисто од љубопитност...:ROFLMAO:
 
Последно уредено:

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Ова 1975 не ќе е изледа година на раѓање, не ми личин на војска оден по муабетов :D
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Ми го има видено, земено, мерено, плукано, примано. Дали е тоа педерско? Според некои е, според мене се дури го немаш примено барем 2 пати пошто од еднаш... Ве молам длабочински дискусии околу дилемава :icon_lol: :tapp:
Педер си само ако гледаш порничи со педери, се друго е искуство.
 

Prestapnik

Кондураџија
Член од
10 јануари 2015
Мислења
418
Поени од реакции
342
Ова 1975 не ќе е изледа година на раѓање, не ми личин на војска оден по муабетов :D
Педери во војска не пуштаа...Мене муабетов ми звучи ко да авторот сака да види нечии алати...
 
Член од
21 јули 2011
Мислења
1.339
Поени од реакции
3.202
Да, комшијата. Пред некој месец ми го побара, малку ми беше глупо, ама ај дека ми е комшија па му го дадов. После нешто расипан ми беше. Веќе алат на никого не давам од тогаш.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.121
Поени од реакции
20.981
И добро е што потенцирал во заграда дека темата, т.е. прашањето се однесува за мажи. Којзнае, можеби жените ќе се подзамислеа дали друго машко го има видено нивниот алат.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Еднаш...........прво му го измерив пулсот, да бидам на сигурно,море и огледалце му ставив под носот,
па потоа го избричив, па го искапив и тогаш му го видов,па потоа го облеков,го средив,го наместив,
сепак добра алатка имаше, Униор Хром-Ванадиум,цевасти 24.................:popce:....:popce:...:popce:
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Имав едно другарче ко мал шо игравме фудбал заедно и пуцавме со топки на гаражите. И ај застанавме да мочаме и случајо дур мочавме ми го виде. После то другиот ден разбрав како истото се самоубило дома и оставило проштално писмо во кое пишуваше само една реченица ,,Сакам да имам к** ко другар ми Ерих". После то ми дојдоа дома џандари, па ме приведија, па ме испитуваа како за делото Наведување на самоубиство, член 128, став 1. После то ме пуштија и така сфатив дека можи ко че пораснам да се запишам на правен и се запишав.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.665
Поени од реакции
11.694
А од која близина те интересира гледањето, пример дали е то 20 метра негде на плажа или на 20 сантими?
Освен далечината битно, ако не и побитно е и времетраењето, милисекунди одлучуваат дали е педер или не. Исто така и концентрацијата/фокусот.
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.022
Поени од реакции
1.282
Значи муабетов е....o_O
ОК ќе се нафатам да му видам на некој ако има нешто што вреди да се види:busi:
 

Juve-Fan

campione d'italia 36
Член од
23 март 2010
Мислења
841
Поени од реакции
1.469
Го иам еднаш замафтано на стадион пред противничка трибина,, се важи то?
 
Последно уредено:

Prestapnik

Кондураџија
Член од
10 јануари 2015
Мислења
418
Поени од реакции
342
Зависи дали ти се гледал...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom