Дали друго машко го видело вашиот алат (МАЖИ)

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Дали на авторот му се има кренато неговиот кога го видел алатот од другар? За другар прашувам.
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
нема ништо страшно ако видиш туѓ пенис. и така во порничите повеќе пенис прикажуваат неголи пичка.
е сега ако не можеш да го тргниш погледот, па уште и ако ти се крене, тогаш имаш проблем.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Мене ми го има видено сопругот на швалерката. :P
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
Сите сме биле на систематски....
 

The Love Doctor

Необичен љубовен доктор
Член од
11 јануари 2015
Мислења
957
Поени од реакции
1.290
Коа глеавме порничи као деца си ги меревме кој има поголем
Моот беше најдолг и најдебел
Ние ко деца ова го однесовме one step further. Кога бевме мали и си ги дркавме меѓусебно а во соба бевме по 3-4 души.
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Wow, темава.
Кур ко кур, игра ли нешто улога? Што толку глорифицирате? И педер и не педер - исто е.
Љубопитност, ти реков-ми рече.
Маж сум, сум видел, зошто да се срамам? И сум загледал и сум прашал.
Чудо.
 

The Love Doctor

Необичен љубовен доктор
Член од
11 јануари 2015
Мислења
957
Поени од реакции
1.290
Член од
31 март 2013
Мислења
320
Поени од реакции
197
Какви кретени сте ми го извадивте прашањето од контекст сум бил војска, и после утакмици и сум видел и ми виделе за мене то не педерски пошто е случајно додека за други мои познаници то било педерско јас си стојам на ставот отворив тема за да видам дали само јас така мислам (иако бев сигурен дека не е така)
 
Член од
21 март 2013
Мислења
104
Поени од реакции
156
Какви кретени сте ми го извадивте прашањето од контекст сум бил војска, и после утакмици и сум видел и ми виделе за мене то не педерски пошто е случајно додека за други мои познаници то било педерско јас си стојам на ставот отворив тема за да видам дали само јас така мислам (иако бев сигурен дека не е така)
Ајде, ајде. Ослободи се, нема ништо лошо во тоа да се прифатиш себеси каков што си.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom