Дали ве „фатиле“ додека мастурбирате/водите љубов?

Член од
26 февруари 2012
Мислења
271
Поени од реакции
232
Само еднаш. Една типка која доцна се враќаше од работа, околу 00 часот мислам дека беше, а прозорецот беше отворен. :confused: Само што виде се исплаши и избега а јас се згазив од смеење па не можев да продолжам со сексот после тоа некое време. :вонзем:
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131

KilerBee

Русалка
Член од
13 април 2011
Мислења
57
Поени од реакции
85
:D Дома никогаш, али во станот со цимерките уствари не се ни криевме една од друга кога мастурбиравме, а ни за секс толку многу... Имавме шифра-песна и се знаеше дека на некој пилето му пее тогаш :D Еднаш се превртев од смеење кога еднава цимерка имаше секс, другава и влегува (пошто во кујна беше дотичната) и и вика - Терајте си, јас само да се напијам вода :))))). Јас пак кога ги фатив оваа со водава со дечко и како се работат, само им викнав - Маче, смени ја постелнината после, дам ј ас на факс :DDDD
Кај дечко ми не фатиле многу пати , кога брат му, кога неговите... Само многу сме итри и знаеме да се праиме на Тошо. Дури и ни е забавно :D Сме стасале до 95 левел засега, а тоа е да имаме секс во соба кај што спијат луѓе на 2 метра од нас а да не не осетат. Следен левел е будни луѓе да не те осетат али не знам дали некој го има достигнато. Освен ако и тие будните имаат секс па нема да им текне на никој друг :D
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.801
Поени од реакции
4.076
:D Дома никогаш, али во станот со цимерките уствари не се ни криевме една од друга кога мастурбиравме, а ни за секс толку многу... Имавме шифра-песна и се знаеше дека на некој пилето му пее тогаш :D Еднаш се превртев од смеење кога еднава цимерка имаше секс, другава и влегува (пошто во кујна беше дотичната) и и вика - Терајте си, јас само да се напијам вода :))))). Јас пак кога ги фатив оваа со водава со дечко и како се работат, само им викнав - Маче, смени ја постелнината после, дам ј ас на факс :DDDD
Кај дечко ми не фатиле многу пати , кога брат му, кога неговите... Само многу сме итри и знаеме да се праиме на Тошо. Дури и ни е забавно :D Сме стасале до 95 левел засега, а тоа е да имаме секс во соба кај што спијат луѓе на 2 метра од нас а да не не осетат. Следен левел е будни луѓе да не те осетат али не знам дали некој го има достигнато. Освен ако и тие будните имаат секс па нема да им текне на никој друг :D
Е сеа ќе видиш колку дудлачи има на Кајганава.
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Едно време дркање еден куп!
 
Член од
15 март 2011
Мислења
154
Поени од реакции
85
Ве читам и се смешкам. А и воедно си се присеќам на своите немили настани. Зборувам во множина бидејки ги имаше многу.
Еднаш, ова бев мала имав некои 11-12 години и дека постојано одев кај баба ми, си се качив горе на спратот и ја украдов книгата со еротски приказни и си легнав на креветот а вратата сум ја оставила отворена! Со кој памет незнам! :noze: Башка и чув чекори и пак си продужив. Одеднаш ете ти ја баба ми со оној крив прекорувачки поглед... Ме праша ,,Што правиш ма?'' Во тој момент се здрвив, незнаев каде сум со раката во пакетот а башка книгата од полицата на кревет. :D

Друга случка...

Па не ми дојде паметот -.-. Нешто подоцна исто една вечер спиев таму кај неа и дека порано даваа јаки порки на tv1000 ќе си пуштев накај 1 и нешто саатот и уживав. Арно ама некоја ноќ дали сум ја отворила врата додека сум заминала во тоалет или незнам како ама битно баба ми да ти станала од кревет и да ти видела на телевизија. Се враќам јас од тоалет и ете ти ја она ми стои како дежурен чувар, ми го крева бодито кој го земала од собата каде што спиев (кој патем беше црвен бидејки имав добиено) и сета нервозна ми вели ,,Добро ти дали си нормална бре?'' Мислеше дека сум се скинала. :tapp: Таа ноќ се УБИВ од плачење, верувајте ми. Долго време потоа не фатив да ја правам таа работа бидејки бев страшно трауматизирана од настанот.

Башка исто овој период кога ми почнуваше пубертетот и ми лудуваа хормоните во истата соба ме начека и татко ми. :facepalm: Тогаш ЕПТЕН го јадев бедот. Ми беше вратата затворена ама сепак ПОВТОРНО не слушнав чекори и татко ми отвара вратата и јас сета испаничена се фрлам на колена а лежев на под и татко ми ме прашува што правиш? И јас му велам...си го барам сребреното топче :X А тој пак ми вели...Нешто сумлива си ми. :D Незнам како примети. И баба ми со цел памет разгласила на цела фамилија што се случува со мене, а јас бидејки бев тој период многу срамежлива ќе си умрев од срам.

Ех да...Многу пати ми се има случувано и кога гледам порки на нетт татко ми да заѕвони на врата или комшијата и да незнам што попрво да направам. Тогаш кога ќе му отворам мислам дека се веќе знае, иако можеби не е така.

Иначе и јас имам фатено некои членови од моето семејство со некој друг во кревет. Сум се направила како да не гледам, сум заминала и тоа е тоа. :D

Другари немам фатено, но затоа во тоалет еднаш во школо II смена кога отидов порано начекав, и тоа двајца машки во празниот тоалет како се лапаат, голи се фаќаат. Им се изнасмеав во фаца. Не дека ги омаловажувам, напротив почитувам геј популација ама ми падна смешно во тој момент. Особено кога едниот во некоја чудна положба :drk: врз другиот.

Моите исто, дека во станот ни се собите една во друга, ги фатив ама не погледнав натаму, беше доцна плус се направив демек сум поспана и си поминав. Бидејки немам перде на јазик др. ден ја заебавав мајка ми а таа се смееше...

И тоа е тоа во главни црти. Шпански серии на квадрат, да даде господ никогаш да не се повторат и да не ви се десат. BTW Среќа па со баба ми денес имаме добар однос што е за пофалба после сeто она што се деси..:вонзем:

Тоа е тоа во главни црти. :свиркам:
 
Член од
15 март 2011
Мислења
154
Поени од реакции
85
Ајде сега да кажеш колку пораки имаш во инбокс во последниве 11 минути.
Фала богу ниту една. Впрочем и зошто би ги добила? Си кажав...анонимни сме, можеме само да си пукаме сеир. Далеку од тоа дека некој ќе те разоткрие на форумов па и ќе сака да извлече некоја корист од тоа. Освен ако си немаш оставено лични податоци, што е случајот кај некои одредени дотични особи, тоа е друга ствар. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom