Дали ве „фатиле“ додека мастурбирате/водите љубов?

Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
До сега не ме фатиле, недај боже
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Затоа некој го измислил клучот да не те фатат така да моите мислат дека имам лоша столица. :pos:
 

kusi

glory for man utd
Член од
12 мај 2008
Мислења
295
Поени од реакции
3
За срека не ме фатиле али колку пати за малку ке ме фатела мајка ми лелееее а и еднаш седам јас у дневна и ми доага татко ми и ми вика земи фрли тоа хартијата до компјутерот да не види мајка ти срамота е :kesa:
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
еве еден клип за муабетов.
 
Член од
28 август 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Do sega ne me fatile vo princip doma sum sam preku den a ako imam nekoj doma postoi kluc se zaklucuvam i si go:drk:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
До сега не сум ја имал среќата да ме фатат на дело... инаку го спочекав еден цимерот со женска му.... влегуваме дома со другиот цимер... зборуваме, се кикотиме, 5 мин во ходник заебанции, па лупање и на крај чукаме на врата чекаме 30 секунди и влегуваме... мислевме заспал... а тој качен и си работи... кои бои само ги сменија двајцата... :pos: и јас се вртам накај другарот и мртов ладен му викам абе заборавивме да купиме кафе ај назад, и овој абе и шеќер нема и за 20 секунди се исчистивме од дома а овој ни збор не ни рече потоа само зјапаше во подот.
 
Член од
24 август 2008
Мислења
222
Поени од реакции
2
До сега не ме фатиле и се надевам нема да ме фатат :icon_bigg
 
Член од
31 декември 2007
Мислења
75
Поени од реакции
0
ни мене досега не ме фатиле ... лелеее а колку само имале можност тоа да се деси ...
Не дај боже да се деси , мислам ке потонам во земја ... :kesa:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.804
Поени од реакции
3.056
A aj pazete edna situacija...(od pred edno 5-6 god.)
Posle diskoteka se dogovarame da ideme kaj togasnata mi zenska doma(koja sto moram da priznaam e edna od malkute sto definitivno se pootkaceni od mene)!
I otklucuvame...pocnuvame da se bacuvame...soblekuvame...letaat maickite i farmerkite...stignavme do nejziniot krevet...cela predigra...sex...svrsiv...otidov u wc da `go sredam`:nesum: ...se vrativ pak sex...ona stenkase celo vreme...i poedno vreme,cuka nekoj na vratata bas od kupatiloto(posto spalnata na nejzinite i nejzinata soba se spoeni so vrati so kupatiloto),A.. vika koj e...jas mahinalno se trgam na strana i grabnuvam del od pokrivkata...i vleguva majka i i vika:
Aj da te zamolam potivko...od sabajle sme na rabota so tatko ti...
Jas zanemev...(sigurno ne crven,nego bledo zolt sum bil),a A.. i vika:
Aj ma glej si rabota...tebe krivo ti e sto tatko mi ne te ebe pa dojde i na mene da mi go uskratis toa zadovolstvo?
Zenava se svrte i si zamina...
I A.. me bacuva...jas uste u polubunilo...bez kapka krv vo mene...i vika da produzime???
Jas stanav...najbrzo sto mozev se oblekov...i ja prasam:
A.. be...kako mozese?
Sto toa?Taka da i recam?A be koj ja ebe...
Luda...prvo da ne mi kazes deka tvoite se doma...a vtoro taka da i reces?
Ti ne si normalna...
5 dena posle toa razmisljav sto ke se desese...(dali ke dobiev srcev udar) ako tatko i vlezese u kupatilo dur...si go miev!

абе зевсус господ здрајве да ти даде, се скинав од смеење , неможам да прекинам , почнаа и солзи да течат лол

летово , во силекс , и со типка шо се запознавме дента, требаше да се муваме ме викна во нејзина соба, ги избркала другарките и им даде клуч да не заклучат од надвор бидејќи имаа професор кој ги пазеше и не даваше да доаѓаат други во нивни соби,па да кажат дека нема никој vo sobata:P и сега почнуваме лапање, полека и го соблеков градникот,лижење.. оралка.. и наеднаш слушаме како некој ја отклучува вратата :P бидна таков хаос,јас се дерам почекај малку ,и набрзина се облековме и другарките влегоа:P мислев се е во ред , ама од брзање типкава заборавила да го облече прстулкот,таков фрлен на земја:P лее кој срам не фати..
по некое време ги избркавме другарките, и си продолживме со работа:)
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
Напишано од Zevsus
A aj pazete edna situacija...(od pred edno 5-6 god.)
Posle diskoteka se dogovarame da ideme kaj togasnata mi zenska doma(koja sto moram da priznaam e edna od malkute sto definitivno se pootkaceni od mene)!
I otklucuvame...pocnuvame da se bacuvame...soblekuvame...letaat maickite i farmerkite...stignavme do nejziniot krevet...cela predigra...sex...svrsiv...otidov u wc da `go sredam`:nesum: ...se vrativ pak sex...ona stenkase celo vreme...i poedno vreme,cuka nekoj na vratata bas od kupatiloto(posto spalnata na nejzinite i nejzinata soba se spoeni so vrati so kupatiloto),A.. Vika koj e...jas mahinalno se trgam na strana i grabnuvam del od pokrivkata...i vleguva majka i i vika:
Aj da te zamolam potivko...od sabajle sme na rabota so tatko ti...
Jas zanemev...(sigurno ne crven,nego bledo zolt sum bil),a A.. I vika:
Aj ma glej si rabota...tebe krivo ti e sto tatko mi ne te ebe pa dojde i na mene da mi go uskratis toa zadovolstvo?
Zenava se svrte i si zamina...
I A.. Me bacuva...jas uste u polubunilo...bez kapka krv vo mene...i vika da produzime???
Jas stanav...najbrzo sto mozev se oblekov...i ja prasam:
A.. Be...kako mozese?
Sto toa?Taka da i recam?A be koj ja ebe...
Luda...prvo da ne mi kazes deka tvoite se doma...a vtoro taka da i reces?
Ti ne si normalna...
5 dena posle toa razmisljav sto ke se desese...(dali ke dobiev srcev udar) ako tatko i vlezese u kupatilo dur...si go miev!

...:vozbud::vozbud::vozbud:ти си луд..:vozbud::vozbud:а таа тотално све даските во глаа....:vozbud::vozbud:
...јас ..да ме фата со дечкото...лее брате...ќе летаа глави..хаха(претерав)..незнам од срам незнама шо би правела....:tapp:
 

E_L_E_N_A

Битола,мој роден крај
Член од
27 декември 2007
Мислења
479
Поени од реакции
16
Не ме фатиле,фала Богу,и се надевам дека ни во иднина нема да ме фатат инаку би се стопила од срам во таква ситуација.:kesa::kesa::kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom