Дали ДПА се распаѓа?

demmian

Попиванов
Член од
9 јули 2008
Мислења
1.613
Поени од реакции
53
smesno mi e sto temi ima na forumov dodeka drzavata tone vo sivilo :)
И мене ми е многу смешно и нејасно зошто мораме да се замараме со ДПА,кога милион други нерешени прашања,во кои ние како Македонци сме директно инволвирани,ги изоставаме на заден план.
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
They are singers on a boy band a?:)
Ne be , najverojatno do prokletstvoto e. Ah osmanlii ah... :)
Има нешто со проклетството :wink:. Ама има и со нивелирање на системи. Топла и ладна вода кога ќе ги помешаш каква станува? Црно и бело стануваат сиво.

Ако ви ја кажам вистината ќе ве разочарам, вака ќе ве оставам со идеалите :wink:.
 
Член од
7 ноември 2007
Мислења
994
Поени од реакции
9
Jas pak ic nema da se cudam ako neshto ke se sluci vo narednive nekolku meseci.Nekoi mali problemcinja ke niknuvaat vo segashnata vladina koalicija i nekoj ke saka da pridobie neshto shto izgubil a shto celo vreme najavuval.
No toa shto e e.Devojkata koja imala barem ednash odnos veke ne e devica kolku i da e malo vreme traenjeto na toj odnos no ajde ke se pravime site udreni majmuncinja.
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Има нешто со проклетството :wink:. Ама има и со нивелирање на системи. Топла и ладна вода кога ќе ги помешаш каква станува? Црно и бело стануваат сиво.

Ако ви ја кажам вистината ќе ве разочарам, вака ќе ве оставам со идеалите :wink:.
Nema razocaruvanja, nema ideali...
Ubavo si kazav, tie si se singeri...
Glupaviot ke sfati... brzo... Pametniot ke go tinka.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom