ДЕТУ Михајло Пупин-Коце металец

Член од
16 мај 2010
Мислења
116
Поени од реакции
1


Дали знаеш што би сакал да учиш во средно. Дали имаш некои желби од типот сакам да имам повеќе женски у клас и сл. Дали сакаш да ти биде блиску до дома.
Јас кога бев како тебе, бев сигурен за првото и за третото. И не се покаав никогаш за изборот. Завршив електроничар 2001 година.

За 2та бода мање више, мислам дека ќе зависи и од бројот на пријавените кандидати. Не знам како е сега, но јас кога се запишував највеќе гужва имаше на смерот електроника, и тие што не успеаја да се запишат на тој смер учеа 1 година на други смерови, па потоа се префрлаа на посакуваниот (електроника или автоматика и сметачка техника).
и јас сакам да идам изледа тоа е истото само сеа го преименувале електротехничар за компијутерска техника и автоматика и друго сто ке казес како се професорите кази несто сто било
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.425
Поени од реакции
7.800
Е за професорите не знам што да ти кажам, јас завршив пред 9 години. Многу нешта се сменети одтогаш. А од тие што останале исти јас ги имам заборавено.
 
Член од
26 август 2009
Мислења
215
Поени од реакции
41
Eeeeee Koce, zavrsiv lani i mislev deka nikogas nema da mi nedostasuva a eve vekje pocnuva da mi nedostasuva. Bezbroj nezaboravni slu4ki, bezbroj ludi faci, mnogu legendarni profesori cc uste sega mozam da kazam najubavite momenti vo zivotot :D. Vo skoloto ima se osven devojcinja koi da gi imase ke go napravea skoloto najdobro bez konkurencija(vaka e najdobro so nekakva konkurencija). Najdobro nesto vo KOCE se legendarnite profesori, eden spoj na kvalitet i legendarnost, site profesori imaat neverojatna smisla za humor(recisi site ). Znaci nemozam da opisam kolku bea ubavi izminatite 4 godini a toa go svativ duri sega odkako zavrsiv :S .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom