Гром удира во езеро, фотографија

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
abe grom udira vo ezero samo nemozi da se slika vaka mora da e fotoshop ili korel
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
па се разбира дека тука има вмешано фотошоп...не може од толку блиску да се слика...патем сликава е прекрасна...
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.142
Поени од реакции
34.125
Соу фејк. :wink:
Ама сепак прекрасно.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
sto sve moze prirodata da napravi :) prekrasno nemam zborovi

moze i nekoja druga slika da dodades :)
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Од чиста физика ова не е можно...

Може ПОКРАЈ езерото на самата обала да паднал громот...

Или на некој брод...
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Член од
27 јануари 2007
Мислења
27
Поени од реакции
0
како фотографер можам да ви кажам дека сликата не е фејк. проучете ја малку, видете го одсјајот во езерото. ногу нормално дека може да удре гром во езеро, баш вака.
 

ScArFaCe_K4

Кретенски username, знам.
Член од
29 јануари 2007
Мислења
344
Поени од реакции
16
Еххххх да бев у езерово кога удрил громот.А би ми се придружил некој?:ban?:
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Ова не е можно по сите закони на физиката:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Абе се е тоа убаво со одсјајот...ама попрво громот би удрил во дрвата напред или пак позади во тоа куќите(или шо и да се)

А иначе да можно е да удри во езеро...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom