Гром удира во езеро, фотографија

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.022
Поени од реакции
2.060
Еве нешто од мене сликано пред саат време од тераса кај мене во Кавадарци.
иии ама слики..се наежив ...колку време седеше на тераса да ги фатиш толку добро молњите :D?
 
Член од
6 мај 2010
Мислења
226
Поени од реакции
85
иии ама слики..се наежив ...колку време седеше на тераса да ги фатиш толку добро молњите :D?
Да ти кажам право првите 2-3 ми се погодија и после џабе седев уште пола саат :)
 

miki002

Фејл гејмер
Член од
18 февруари 2010
Мислења
369
Поени од реакции
269
Еве нешто и од мене,во мојот прв обид да сликам гром, прилично сум задоволен од фактот што на 7 од 10 слики имаше гром.


Слика 1 од 1 success :D
Знам дека е лош кадарот, ама не можев да ги оставам „страшливците“ сами во соба и да најдам подобро место за фотографирање...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom