Гафови на "коментатори"

Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.841
Поглуп коментатор од овој вечерва на канал 5 немам видено. Игорче прави киксови ама барем ќе се насмееме овој само нервира. Манчестер дава гола и овој вика 3-1 со тон како да излегла топката во аут. И после еден минута вика 3-1 со повозбуден тон:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:.
 
Член од
30 јануари 2010
Мислења
104
Поени од реакции
20
Цитат:
Напишано од KaWaGuChI
pa se izgovara van den bore a ne vanden bore

:pos::pos::pos:

Морав!
__________________



аууу кај го најдовте па сеа ова ....

несте нормални бе луѓе .....
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

ДА НЕ ТРЕБА И (СПЕЈСОТ) НА ПЦ ДА СЕ ЧИТА ......
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Поглуп коментатор од овој вечерва на канал 5 немам видено. Игорче прави киксови ама барем ќе се насмееме овој само нервира. Манчестер дава гола и овој вика 3-1 со тон како да излегла топката во аут. И после еден минута вика 3-1 со повозбуден тон:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:.
Богами каков идиот е...третиот гол на руни за манчестер јунајтед го кажа како на мајтап..дури си помислив дека не е гол со тој тон......поради овие коментаторите од канал 5 ми недостига многу ЛШ што се емитуваше на МТВ 1 и на ХРТ 2(не знам зошто нема:toe::toe:)
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.636
Поени од реакции
11.265
pa ti vandersar li go vikas ili van der sar ili namesto ruud van nistelroy ti go vikas ruudvan nistelroj
Ај пробав да го изговориш "Ван дер Сар", па потоа "ВандерСар" и кажи ми која е разликата?
Разликата е само во пишувањето, не во изговорот.
 
Член од
22 август 2009
Мислења
615
Поени од реакции
221
15.02.2010 - " Колку силна клупа има Милан со Абате, Фавали, Инзаги,Абијати...."

Иначе Сидорф или Зедорф?
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Леонардо е шеф на струката на Милан.
Бог знае што сакаше да каже коментаторон вчера на канал5+
 

Kajgana Shop

На врв Bottom