Впечатоци од собиранката во Ало Ало!

Статус
Затворена за нови мислења.

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
како бе со никого да не се запознајте... шо праевте таму... да си во кафич онака, на журка ќе запознајш некого поради шо ќе си пијан и ќе се глупираш (јас) а не пак организирана собиранка наменета за лајф запознавање... :nesvest: :nesvest: :nesvest:
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
Немав намера со некого да се запознаам, само сакав да видам какво е дружењето...се си беше ок...следниот пат ќе се претставам...ВЕТУВАМ!! :helou:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Се запознав со некои само... Срамежлив сум:kesa:
 

FrEaKy GiRL

...FaLLeN AnGeL...
Член од
20 јули 2007
Мислења
623
Поени од реакции
28
Дојдов, видов, и се запознав со некои членови. Како за прв пат, одлично си пројдов! Музиката беше ок, мада не слушам, мн.мн. таква, али сепак добар избор. Единствено што ми пречеше, како и на многу други, беше чаот од цигарите...али ок, се издржуваше некако:) Едвај ја чекам следната собиранка:vozbud:
 

Cyber Knight

House music
Член од
16 мај 2007
Мислења
785
Поени од реакции
186
Најбоље беа стриптизетите на скали :vozbud: (земзела и точкест) :pos2: се гледаше дека дошле од пиволенд:pos::pos:не упознав никого нов, на кратко бев на една пијачка..позитивна атмосфера и одличмо расположение, се на се одлична собиранка.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Многу добра журка. Супер луѓе. Закон музика (Thanx to Bushav :) )
Се упознав со прилично многу луѓе и девојки :smir:, немам замерка, секоја чест за организаторите.

Само за поасално упознавање и такви работи, потребно е муабетче, зезанции, чуда... такви работи тешко на журка.

Во секој случај, СУПЕР ВЕЧЕР!
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Овие две икончиња во комбинација ќе го објаснат мојот впечаток од масовното дружење со форумџиите: :pos: :nesvest:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Јас арно си поминав, освен што се угушив од топлото и на момент малце ми беше лошо, ама убаво беше се видов со старите, се запознав со нови членови, имаше многу нови лица, се надевам на наредната ќе се запознаам со повеќе. Е па така ете ги на кратко моите импресии. А да, и морам да јавно да кажам дека Псајтисфекшн е најненормалната особа што ја познавам без двоумење.:icon_lol:
П.С. ДиЏејот беше супер,10ка за него.:smir:
 

Bidikov

Server guru
Член од
25 јануари 2005
Мислења
2.680
Поени од реакции
693
Морам да кажам дека ова беше една од најдобрите собиранки досега - еве после афтер журка ви пишувам ,, изивнете за еентуалните печатни грешки ...
кој сликаше обавезно да ги стави у галерија сликите ...

Запознат куп луѓе - младинава гледма беше активна (додуша малце тоа келнернките ептем беа сторги за лични карти) и мислам дека Бушав ептем направи атмосфера ...

За повеќе детали ќе бе молам после добри 8-10 саати сон ...

Ко шо кажа Џену .. кој не дојде да си гризне од курот/газот ... а кој дојде нареден пат да си помине уште поубаво ... :vozbud:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.504
Поени од реакции
47.658
Каснато и кај мене!!! :icon_neut јебига со манс не се изорганизиравме прописно(уствари тој лудак може и ми ќиднал и дошол:pos:),не викам “на наредната здравје’’ пошто куротон сум тежок и на таа нема да дојдам :):)
 

Dadence

sweet devil
Член од
3 февруари 2007
Мислења
390
Поени од реакции
2
MOJOV KOMPJUTER RESI VECERVA DA NE PODRZUVA KIRILICA.....


JAS NAJPREKRASNO SI POMINAV, NEKA IM E KRIVO NA TIE STO NE DOJDOA...

SLIKI ICEKUVAJTE UTRE!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom