Впечатоци од собиранката во Ало Ало!

Статус
Затворена за нови мислења.

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
бев запознав куп луге поокрај россонерка и маца кака дека скоро никој незнаев...ми беше интересно и да....имам многу долг ник ми треба 5 минути да кажам кој сум:pos2::pos2::pos2:ко за прв пат не беше лошо:pipi:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
многу јако беше запознав многучленови(да не ги набројувам сеа)ама би ги издволи Тетовчаните и Mlad_Man и секогаш кога се претставував кој сум се смееа поради никот
Дај бе олабавете малце со цигарите бе очиве ме печат уште едвај чекав да излезам надвор
А за тие што не дојдоа треба да се каат
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Сите вие што не дојдовте, а поготово тие што испаднавте педери и откажавте во 5 до 12, можете слободно да си каснете од газот.
Си поминавме најубаво, иако мене ми сметаше чадот и цигарите и очите ме печат. Се запознав со многу нови членови а и си се видов со старите пријатели, за кои за жал имам се` помалце време :(.
Ги очекувам сликите во галерија:)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
Сите вие што не дојдовте, а поготово тие што испаднавте педери и откажавте во 5 до 12, можете слободно да си каснете од газот.
Си поминавме најубаво, иако мене ми сметаше чадот и цигарите и очите ме печат. Се запознав со многу нови членови а и си се видов со старите пријатели, за кои за жал имам се` помалце време :(.
Ги очекувам сликите во галерија:)
eeej ќути за чадот...очите ми испаднаа....иначе слики барај од ByMe он се уби од сликање!!!
ЈАКО БЕШЕ!!
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Се запознав со доста нови членови и ги видов тие што ги знам :)
Се на се убаво беше само да не "плачев" од чадот, цела вечер фацата како утепан ја држев :S
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Е бев и јас!
Ама запознав само 2 ца, Точкест и Scorpio 20, Како и да е супер беше, а и кратко бев ме тераа да си одам:tapp:
 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Беше прекрасно, со исклучок на чадот... И изборот на музиката беше одлчичен, имавме топ DJ... Запознав и едно десетина членови, се изнасликавме, си правевме муабети... Се на се, прекрасно искуство, зачинето со пријателска атмосфера и многу играње, секоја чест!
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Дојдов на 15 мин ама другариве ме напнаа да си идеме и не успеав да запознаам никого :( ај се надевам на наредна собиранка или некој организирано идење на кафе :)
 

GoKo}sBePoT

Опасниот Буцко
Член од
27 јули 2007
Мислења
582
Поени од реакции
5
Значи,мило ми беше што ве видов сите што ве знам и уште помило што ги запознав тие што не ги знаев.Кај и да е роденден се ближи сега,се глеаме тогаш :):):helou:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Екстра беше најтоп си пројдов. Иако закаснив малку ама убаво си пројдовме. Ај и у другана тема ќе се обидам да пишам со кој се упознав и што.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.693
Поени од реакции
13.328
Добро беше, добро.... Пардон одлично! се изнасликав, се изназапознав (еднаш, два пати, три пати (сатори:kesa:) И да....Special thanks to Bushav the master of sound.... And to kajgana who make me save money for one beer:pos:
 

KaZaN89

шуруп мајстор
Член од
2 јуни 2006
Мислења
193
Поени од реакции
25
Јас за прв пат ве дружев...Супер си поминав...Бев претежно со фаците шо ги знам....Како и да е...Супер помин, одлично искуство, добар избор на музика...И многу чад:pos2:

Како и да е...кој не беше...зажалил...Јас си поминав неочекувано добро :vozbud:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
мене на пример не ми е жал... досега бев низ охридов, се пијанев и све остало...
јако ми беше...:vozbud:

и да, лажам, жал ми е, сакав да дојдам...:nesum:
мило ми е за тие убо шо си поминале
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
Мислев ќе биде поголема гужва, ама ок беше, и да се пофалам се запознав со НИКОГО, ама сепак се знаев со три члена на кајгана со кои и впрочем бев :pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom