Во кои држави сте патувале?

Член од
19 април 2012
Мислења
8
Поени од реакции
2
Бугарија , Грција , Србија , Хрватска , Унгарија , Чешка, Австрија, Германија , Холандијa , Швајцарија , Шведска , Данска , Белгија , Франција ,,
 
Член од
23 јануари 2012
Мислења
885
Поени од реакции
912
Поаѓам за 1 саат на екскурзија во Будимпешта-Прага-Виена, па се надевам дека преубаво ке си поминам :)(y)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
10
Поени од реакции
5
Франција, Шпанија, Португалија, Унгарија, Австрија, Србија, Грција, Бугарија и Македонија. Сакам да ода во Германија, Чешка,Јапонија,Кина,Дубаj...:)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Поаѓам за 1 саат на екскурзија во Будимпешта-Прага-Виена, па се надевам дека преубаво ке си поминам :)(y)
Среќен пат, преубаво ќе поминеш :)

П.С. Како ме нападнаа мене кога пишав прв пат на темава :ROFLMAO:
 
Член од
26 март 2011
Мислења
659
Поени од реакции
667
Egipet, Avstralija, Slovenija, Spanija, Srbija, C. Gora, Albanija, Avstrija, Germanija, Francija, Italija, Turcija, Grcija, Bugarija
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
278
Поени од реакции
221
Грција, Бугарија, Србија, Босна, Црна Гора, Хрватска, Словенија, Унгарија, Австрија, Италија,
Кнежевство Монако, Шпанија, Франција...
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Убеден бев, дека имам пишано.
Бугарија,Србија,Црна Гора,Босна,Хрватска,Словенија,Австрија,Словачка,Полска,Италија,Шпанија,Белгија и Холандија.За понатаму сакам Франција,Англија и некоја Азиска земја Кина,Јапонија...
...Грција, Унгарија, Германија, Франција за малце ми „избега“ пред година дена :(

Иначе од овие пак би сакал да ги посетам: Австрија, Италија, Шпанија, Белгија и Германија, другиве ми немаат оставено некој посебен печат.
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Америка,унгарија,романија,бугарија,грција,србија,чешка,полска,словачка,словенија
 
Член од
2 ноември 2011
Мислења
68
Поени од реакции
81
Турција, Грција, Бугарија, Србија, Црна Гора, БиХ, Хрватска, Словенија, Романија, Украина, Русија, Унгарија, Словачка, Германија, Австрија, Италија, Франција, Шпанија, Португалија, Монако...
 

Стефус-Рефус

Jesus Loves Macedonia
Член од
30 август 2009
Мислења
3.452
Поени од реакции
1.209
Турција, Грција, Албанија,Бугарија, Србија, Црна Гора,Романија, Хрватска, Унгарија,Словенија, Австрија, Швајцарија, Германија, Чешка, Полска, Холандија, Белгија,Франција, Португалија, Италија, Шведска, Данска, Русија и Кина.
 

Пратеник

Ала Мадрид
Член од
28 ноември 2011
Мислења
995
Поени од реакции
617
Че одам за грчка утре сабајле со кола
Дали ми треба патничко осигурање нешто такви работи
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.173
Поени од реакции
2.112
Srbija, Bugarija, Hrvatska, Grcija, Turcija, Slovenija, Avstrija, Germanija, Holandija, Italija i Spanija :)
 
Член од
10 септември 2011
Мислења
133
Поени од реакции
73
Србија, Бугарија, Босна, Хрватска, Грција, Романија, Италија, Тајланд, Сингапур, Индонезија, Малезија, Турција, Полска.
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.102
Од Балканов почнувајќи: Албанија, Грција, Бугарија, Црна Гора, Србија, Косово (не се смета за држава ама ајде), Хрватска, Словенија, Унгарија, Австрија, Чешка, Германија, Холандија, Франција, Шпанија, Италија, Монако, Ватикан (и тоа е држава)...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom