KiLian
Поени од реакции
186

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Мора малце агресивно нема полека од тоа полека ова ни се случува
    Без оглед на се, на форумот има правила, и ако сакаш да продолжиш би требало да внимаваш како се изразуваш. Сите ние сме изреволтирани, и речиси сите сме антиалбанско настроени, но сепак, ова е јавен медиум и не смеат да дозволат говор на омраза (смрт за Албанци, на пример). Така што, ни крив ни дужен, ќе те банираат, затоа, полека малце :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom