Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

Лаик

Романтичар
Член од
4 август 2018
Мислења
1.423
Поени од реакции
3.127
red john ti si edno Golemo nishto.
Се извинувам што упаѓам вака неповикан ама на првата асоцијација кога ќе прочитам Ред Џон ми се појавува слика/ликот на Пол Сколс од Манчестер Јунајтед...:coffee:
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Се извинувам што упаѓам вака неповикан ама на првата асоцијација кога ќе прочитам Ред Џон ми се појавува слика/ликот на Пол Сколс од Манчестер Јунајтед...:coffee:
neka me trgne od blok :)))
Автоматски споено мислење:

red john trgni me od blok !!!!!
Автоматски споено мислење:

neka me trgne od blok :)))
Автоматски споено мислење:

red john trgni me od blok !!!!!
Daj be da razgovarame ko lugje da ne pishuvam tuka.
Автоматски споено мислење:

RED JOHN
 
Последно уредено:
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Red johnnnnnn
Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Автоматски споено мислење:

Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Автоматски споено мислење:

Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.240
Поени од реакции
22.435
Red johnnnnnn
Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Автоматски споено мислење:

Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Автоматски споено мислење:

Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Red john
Бан
Бан
Бан
Бан
Бан
Бан
Автоматски споено мислење:

Бан
Бан
Бан
Бан
Бан
Бан
Автоматски споено мислење:

Бан
Бан
Бан
Бан
Бан
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Дека пошто имаш добиено, вечер ќе го лупнам или на Julianna Vega или на Valentina Jewels, и дека за стара нова живи здрави, сакам Oculus да ми купиш поклон да си гледам порка на VR кога нема да ти се сака или нема да можеш. Те сакам.
 

Лаик

Романтичар
Член од
4 август 2018
Мислења
1.423
Поени од реакции
3.127
Дојде време и ти да ме предадеш..го очекував овој ден и дојде конечно...на моменти се осеќам ко Исус Христос само што јас ја немам таа сила да ти простам одма,ќе потрае малку...да ти се посерам у лојалноста никогаш не ти била јака страна и избриши ја од карактерот и не се курчи више со неа...
 
Член од
21 март 2014
Мислења
510
Поени од реакции
366
Ех, доктор сум ти јас.. Се што е потребно е да ми станеш мета, да исплеташ насмевка која душата ми ја покрива и..

А не, не си првиот пациент, дресот ти е тројка.

Три изгубени партии за анализа. Дали сум поразен? Во мноштво од видео игрите да, ама не се работи за мене и мојот карактер...

Најбитната партија, во која критичната точка беше нејзиниот бивш, кој седеше во ходникот во институцијата, па така на паузата од 15 минути се појави твојата нужна потреба да три пати поминеш низ тој ходник до тоалет(и во трите наврати да слушнам која е причината) со три различни колешки? За да после пауза ти се запалат хормоните и да бидеш прилично некултурна во тој момент, па да признаеш дека никој те нема видено во такво светло? Нели беше повредена? Џабе се прашувам кога се закачи во слична мрежа, демек парадоксално.

Тој ќе кажеше: "..Разликата помеѓу животните и луѓето е разумот. Додека жабата пие од првата бара, луѓето(генерално) не пијат од бара, и ја извршуваат својата задача со доза на трпение и логика...."

Нормално дека текстов на некој начин е мистичен, па не е прикажана целата мисла, меѓутоа општата поука е:

Правиме дела со емоција. Ги сакаме луѓето што најмногу ни погодуваат, па макар и да сме единствените на кому му мислат добро, дали сме себични?
 
Член од
24 декември 2013
Мислења
470
Поени од реакции
659
Za prethodnata korona godina planovi ispolneti.
Za slednava omikron godina neka se ispolnuvaat site zelbi.
E ovaa ke sum ja na prvo mesto. Da se razbereme so vreme da nema nedorazbiranje.
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
990
Поени од реакции
3.950
Ми рече ќе одиш до продавница да купиш маргарин и сусам да ми ги измесиш омилените кифлички, 7 години поминаа од тогаш...

Милена, врати ми се те молааам :place:

КУРВОООООО!!! :(:(:(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom