Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
те сакам препрепремногу, едвај чекам да дојде јули и да уживаме заедно на плажа..ах убавини, а утре..нема да те пуштам од раце, ќе те гушкам, ќе те бацувам, ќе те гњавам:pos:
те обожаваам:back:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Си ју утре. Гет реди тууууу рамбллллллллл! :vozbud:
 

**The Beauty**

and the beast
Член од
4 февруари 2007
Мислења
552
Поени од реакции
10
Си идеш утре..... Да не бевме толку добри глумци, и гордоста да ни дозволеше да кажеме некои нешта, поинакви ќе беа работите... Како и да е, се гледаме во јануари.... Се надевам
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Штета за роденденот :(
А иначе ја поздравив баба ти :)

I miss you..:back:
 
Член од
21 јуни 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zbog jedne glupost smo se rastali:'( :uvo::uvo::uvo:Neka se neka glupost dogodi ponovo za da budemo zajedno:nesvest::back::back::back:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Мило ми е што не си ме заборавил :) Ај побрзо дојди на мсн, после нема да можам...
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Добро бе мајка му ќе ти текне една порака да пишеш ...? :nesvest:
Ај мене што не ми текнуе не ми текнуе, ама тебе бар да ти текне...
 

aquarius

sweet child
Член од
20 октомври 2007
Мислења
170
Поени од реакции
0
Kje zavrshi li konechno ovoj den...............za da se razbudam utre so misla deka kje dojdish i kje me baknish...............muce moe...........
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Нејзините силни зборови се уште ми звонат во главата, само ебана анатомија може да ми помогне-но и малку храброст и дрскост кон ликовите на кој им се восхитувам.
Да и јас го сакам истото, но нема да го добијам поради стари поговорки и стереотипи неизлечени.
Не знам што да ти кажам тебе или на светот или на било кој. Само ќе го замолам бога или било кој што гледа да ми научи да се сакам себеси или да ми даде сила да зафатам страна-затоа што вака до сега се покажа неупсешно.

Јебем ти мушко што чита љубовна поезија во вакви моменти, но не ми е гајле што мислите...барем не во овој миг кога знам дека нема да спијам поради оваа клетва наречена интернет и сите срања и главоболки што ми го донесе

Ова е поради мојата дрскост и неблагодарност но највеќе поради мојата злоба и сите лошо работи што сум ги направил во животот.

Немам уште многу долго време останато да се лажам себеси, исто така почнува да ми снемува лаги. Затоа те молам дојди спаси ме за да се спасиш себеси од паразитот наречен љубовна иронија...

Не сум под никакви психотрпони супстанци, 100% сум свесен што напишав и зошто го напишав.
Не те сакам-но мислам дека би сакал да те засакам.

За на крај еве една песна што ти ја посветувам на тебе.
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=36998841
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Не сакам да те гледам нерасположена, ама сепак убаво си поминав, и вечерва, и додека гледафме фудбал:pipi: фала за пријатно друштво
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
This is it now
Everybody get down
This is all I can take

This is how a heart breaks...:bip:
You take a hit now you feel it break down
Make you stay wide awake
This is how a heart breaks
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Маче неможам да ти опишам како се чуствувам во твоето присуство ме исполнуваш ме правиш срекен само ти си виновникот за лесното мое поминување на овој период фала ти за се знај дека ке го имам најубавото лето во мојот живот кое тек ке следува неможам да го дочекам моментот пак да те видам вечер пак да уживаме како вчера со три збора те сакам најмногу:back:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom