Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.

ЅОНЕ

сакам скопско
Член од
25 јануари 2007
Мислења
588
Поени од реакции
31
BabyGirl^^^ напиша:
Sekoj den so tebe e nesto posebno i neopislivo srcuska moja....Toa sto se slucuva megju nas e nesto prekrasno sto ni samata nemozam da go objasnam toa custvo za period od 5 meseci....TE SAKAM PANDIC MOJ
P.S.Fala za vcera nemozam da ti kazam kolku me povrza so tebe ...;) so samoto toa sto dojde...
:back:ТЕ САКАМ:back: Се друго неможам да опишам со зборови:wub:
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
Зошто ни се случува ова?:cry:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
691
Поени од реакции
3
Iako znam deka te izgubiv zasekogas sepak faktot so znam deka si srekna me pravi i mene sreken,od se srce ti posakuvam da bides najsreknoto devojce na svet i da uzivas vo ubavite migovi so ti gi nudi zivotot.
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
sto da kazam za ljubovta, osven deka znae da boli! Da, dava i ubavi momenti, no posle se toa se ,,naplakja" zasto mora taka da bide... zasto e takov zivotov... zasto gi gubime tie sto gi sakame, zasto ne mozeme da bideme zaedno iako se sakame...
Tesko mi e mnogu, mnogu... ne mozam da sfatam kako moze se sto si gradel tri godini a pet minuti da se srusi...
Sakam, samo pobrzo da projde ovoj period na taga i bolka...
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Ја не сакам да те навредам ама малце си заглупела нели ?:helou::pos:
или па од премногу емоции ти лагира малиот си твој мозок ?!?!? :smir:
ај мош ке сфатиш некој работи :vozbud:
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
уште сега ми недостигаш...леле шо ќе праам овој викенд без тебе? те немав видено 5 дена,а сеа ми кажуваш дека мораш преку работа да отпатуваш за викендот...се надевам дека ќе ми се јавуваш како што рече!
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Точно е дека ти го имаш последниот збор,но не заборавај....јас ја ставам точката!:vozbud:
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Мммм, ај ќе дојдам да ''учиме'' ... Мораш да си ги попраиш единиците !!! :bilokofgdgfjzbor:
 

|_EmKA_|

~The Unforgiven~
Член од
18 март 2007
Мислења
90
Поени од реакции
1
..сакам само да знаеш...дека стварно ми е криво што не се јавив...:( дека многу се каам за тоа.. сакам да има барем малце вистина во се тоа што ми го кажа... и ако ништо барем да бидеме другари..па за другото..ке видиме... и сакам да ја слушнеш песнава... Scorpions - Still loving you , и запази го овој дел -


If we'd go again
All the way from the start
I would try to change
The things that killed our love
Yes, I've hurt your pride, and I know
What you've been through
You should give me a chance
This can't be the end
I'm still loving you ТЕ САКАМ! :cry:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Леле мило, па болно си било ти! Оф леле, ај за вечер....... да те видам...... знаеш...... те сакам........ не можам без тебе........ дојди.....
ТЕ САКАМ!
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
Колку да сакав да не ги гледам тие работи, колку и да сакав да не ги слушнам тие муабети, колку и да не сакав да почуствувам тага и жал за самиот себе, не можев. Колку работи ми направи и колку пати ме повреди. Знаев што правиш, но не сакав да те видам како тагуваш поради мене. Знам дека ќе бидеш среќна со твојата нова љубов, но тоа што тагуваш поради мојата тага во градите, е само крај на убавите моменти што ги имавме. Многу пати ме изневери, а јас ништо не направив. Сакав само да ти кажам дека те сакам најмногу на свет. Знам дека не треба да го кажувам ова, но ти си мојот свет т.е. беше. Сега твојата љубов ја гасе жедта на други усни. Нека ти биде најубаво, поубаво и од тоа што го имаше со мене
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Bejbi, znaes deka I love you, aj daj mi a french kiss i kje se napravime letva vecerva i we're gonna make love all night long.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Би ти посветил неколку стихови АКО САКАШ ДА ГИ СВАТИШ ОК АКО НЕ ЈБИГА
:hot: If tomorrow never comes:hot:
:hot: Will you know how much I loved you:hot:
:hot: Did I try in every way to show her every day:hot:
:hot: That she's my only one:hot:
:hot: And if my time on earth were through:hot:
:hot: And she must face the world without me:hot:
:hot: Is the love I gave her in the past:hot:
:hot: Gonna be enough to last:hot:
:hot: If tomorrow never comes:hot:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
УМРЕВ од грижи!
Те молам дај ми знак дека си во ред!!!!:((((
Те сакам мило!
********************************

Каааааааааааај сииииииииииииииииииииииииииииииии?:nesum:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom