Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Hmm.. its the perfect weather, the perfect setting... Lets hope the night will be even better. :back:

Единаесет часа, толку само треба да поминат. 11, мал број, а толку долго време... Still, I can't wait. :pipi: Until then...

 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Стварно си сонце :wub: Многу ми беше мило што се видовме денес, иако беше кратко... Се надевам ќе се видиме у брзо време... Иначе, го положи тестот :) Мислев да те закачнам на таа тема, али неможев :)
:back:
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Земи нож и расечи го моето срце наместо крв ке потече името твое .:love3:
 

malina

love me
Член од
12 февруари 2009
Мислења
9
Поени од реакции
0
сакам да ти кажам дека те сакам и многу и дека ми е тешко кога знам дека барем малку ја сакаш а ја па гупата ти признавав со цел дека и ти ке се свртиш кон мене. Те знам цел живот како срамежлив и затоа реков ајде јас ке ти казам ама ти само за мене си таков за другите не се срамиш. Ајде бе те молам направи нешто дајми некоја надеж те молам зошто многу сум очајна и секој миг ми е исполнет со мисли кон тебе
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Среќен роденден сонце :wub: Се' најубаво ти посакувам :back: И да знаеш, на многу убав ден си роден :)
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
961
Поени од реакции
43
16 часа. Само уште 16 часа ме делат од мигот кога повторно ќе го видам твоето мило и насмеано лице. Од мигот кога повторно ќе ги бакнам твоите усни и силно ќе те гушнам и ќе ти повторам по милионити пат дека премногу те сакам.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.532
Поени од реакции
33.728
Ха.
Супер си бе. Никој не успеал толку да ме изпровоцира и за многу брзо да ме расположи максимум.
Ни се приближува датата, златна. Но пред тоа уште една бура. П М факин С.
Хаха.
Белото вино беше тапа, шабанерија пред крај колку за шлаг, атмосфера нула.
СУПЕР. Се додека си до мене/сум до тебе.

Те сакам, да. :angel1:
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
111
Поени од реакции
5
Иако не видам две пред мене чуствувам дека драга треба нешто да ти кажам.Се се случува со причина така и ова се случи неможев тоа да поднесам и ако пак се случи истото ке го направам без разлика на последиците:Само едно знај дека те сакам повеке отколку што можеш да замислиш и затоа можда сум толку љубоморен :back:
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Каква будала и каков среќник сум што те сакам :/
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
...Ти на мене пак ми недостигаш како вода на моето грло после тешко пијанство...:back:
 

рок-кејт

незгодна ко кратко ќебе!
Член од
22 мај 2007
Мислења
1.024
Поени од реакции
70
Сакам да го легнем Миланез`

да кажам дека е многу убаво кога некој ти наредува шо да правиш...:pipi:
 

Дрндалче

...никад не запира...
Член од
11 јануари 2009
Мислења
837
Поени од реакции
338
дека ке го јадеш за ова шо ми го направи! ако спијам покрај тебе и сонувам за тебе.. ке ти вратам така добро да ме памтиш вечно. не знам со какви мифки си бил пред мене но ако тие не ти го довеле паметот јас ке ти објаснам како тоа изгледа. и да знаеш се колнам во се најмило дека ке плачеш како мало дете и ке го колнеш денот кога си се родил, што ме понижи вака... јас сега ке го чекам правиод миг за одмазда, а ке се смеам и ке те милувам. за тебе копиле едно само тоа ... дури и тоа не го заслужуваш... во што ме претвори? не сум јас ова! јас не плачам и не се окорувам, јас секогаш сум во право, јас сумм горда и непокорна....откако те засакав несум ни првата буква од моето име. засрами се ... не ме заслужуваш после се што доживеавме што направив за тебе...копиле мое! :angry3: ... :buum:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Stay by my side
I'm closing my eyes
I'm here in your sight
No need to ask why
One step closer we are... :back:

Супер беше вчера, мила. Супер. :pipi: Само те молам, нема потреба од внесување други личности во тоа што е меѓу нас. Било што било, поминало. Тебе сум ти посветен, со целото мое срце, со целиот мој ум. Никому друг. :pipi: Остави го тој страв, знај никогаш нема да направам нешто да те повредам. Никогаш. :back:

Open your heart... Show me the way inside... Know that I will never make you fall apart... :back:
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
111
Поени од реакции
5
Не сум те видел само 17 часа а ептен ми недостигаш и да ти кажам синоке беше ептен убава.Секоја минута вчера ми беше исполнета, секој час ми беше како минута иако бев доста љубоморен затоа што мамеше многу погледи.А знаеш дека сакам те само за мене :wub::wub: Те сакам малечка:back:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Уште еден преубав викенд, благодарение на тебе миличко. :pipi: Најубав момент од прекрасниот помин вчера беше мини прошетката после кафето, се потсетивме на почетокот на оваа бајка. :back: Ахххх што убави работи иаме направено и што убави моменти имаме доживеано заедно... Уште многу ќе има, осеќам. :pipi: Те сакам мило, секоја секунда се повеќе и повеќе. :back:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom